SPIRIT rock - Úvod | Bandzone.cz

SPIRIT rock rock / Třebíč

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Lick It Up
  Nezařazeno
 • Have You Ever Seen The Rain
  Nezařazeno
 • Paranoid
  Nezařazeno
 • Koruny
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Všechno jinak

Omlouváme se co nejpokorněji za liknavost v aktualizaci našeho profilu. Takže jak se říká: "Pozdě, ale přece". V létě 2010 u nás zase došlo k malé změně v obsazení. Koukněte do biografie a do fotek.

Tak zatím čus, bus!!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Append X

Zdravím, My jsme kapela AppEND X .
Nevím jestli o nás víte,ale o to nám jde!
Chtěli by jsme se trošičku dostat do povědomí a tak jsme chtěli požádat o maličkou pomoc. Pokud by jste byly pořadatelé či kamarádi pořádajících nějaké akce co hledá kapelu jako jsme My. Moc rádi by jsme si zahráli i častěji než teď! Rádi se domluvíme! Stačí se ozvat :) Nebo už jen pro nějaké informace. Díky Banda AppEND X !!

David Kadlec z Dalečína

Ahoj,
s kolegou a kamarádem již skoro 3 roky vyrábíme placky, zakládáme si na kvalitě a nejnižší možné ceně. Kapely i fanoušci si oblíbily 100ks placek velikosti 37mm za 900kč, ale děláme i daší velikosti(klasických 25mm za 7kč či 56mm). Obvykle stačí prodat třetinu nákladu, aby se vám investice zaplatila, což je otázka prvních pár koncertů, tak neváhejte a pošlete obrázek na info (at) rkplacky.cz, o zbytek už se postaráme. Kompletní info (třeba i dlouhý seznam spokojených zákazníků nebo ukázky z výroby) najdete na rkplacky.cz.
Ať se daří, ať to hraje! David Kadlec

Rooth Shaman

Ahoj

Zajemci o produkci v novém klubu PEKLO v Třebíči(budova autobusového
nadraží).Volejte na tel. Ruda 776 549 971 nebo Jirka 606 141 318

Zobrazit všechny názory