Spineless Fuckers - O kapele | Bandzone.cz

Spineless Fuckers grind-dance music / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • NOVÝ VÁL!!! Stick up your hole
  Nezařazeno
 • Markyz de Sade do lesa jde
  Nezařazeno
 • Mushroom Hunters
  Nezařazeno
 • Kape voda z okapu
  Nezařazeno
 • Okurková sezóna
  Nezařazeno
 • Emo Pitcho 2
  Nezařazeno
 • HaťaPaťa
  Nezařazeno
 • La Hip Hop
  Nezařazeno
 • KokaKola Kamion
  Nezařazeno

Členové skupiny

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

banner

 

Spineless Fuckers band:

MaŘa - Kytara, překladatel mongolských oper,  tataráček, Mr. Šábesdekl, blití z balkónu u Topola, lov holoubat (nosních), preparace žížal, periskopy a lopatkový pohon, Zilvar z Lísně, Krank, Obluďák, Strýko Fester, kadeřník,Willy a podmořský svět, Gándí, kalhotový pahýl, biskup, vyčpělá měňavka, Trautumberk, Brambora, Zindulka, Výpek, Paštika, Samostříl, Masopust, Yetti, Kapustička, Píchátko, Pekáč, Omáčník, Loudil, John Trauntenberg Barbeque.

Reef - Growling, tamburína, Primus, česnek, nedochvilnost, chrtství a domácí kutilství Pat a Mat s.r.o., Dulce hombre,milionář ze Svitávky, únosce lovečáku, Tlučbuben,  Moula, Kokoška, Předkožka, překladatelský mág, Luloušek, Parafín, Žoužvička, Horácio, Anděl pomsty, Brept Škyt, vySírka, Svitávecký plynozrod, Mistr Gagáč, Muf, Lotrando, Mydloch, Chose Armando, Mauglí, Pitipitipák, Manager psího útulku.

Fík   - Basa, sakra Šmodrchánek,  čaj a jablíčka, pečení cvibochu, cukrárna, Rumburak, Arabelák,mixlej japonec, Papánek, Trubadúr, Homola, Koniklec, Krakatit, Sekáč.

 Jiřina alias Hurvajs - bicí a lahváč ve zkušebně

-R.I.P.:,

Kuba - vokill

Marien Hudlina Krkavec -Violoncello, akrylové nehty, rybí prsty, jednohubky s kakaem, Bombardoš Kakajo, hmyz Antitrend mokré tričko 2010, Prdlavka, Molavcová, Bohdalka

Kuře - vokál, pseudoherectví a modeling, sběr jahod

Vren - vokál

MilCunt - vokál

Mikey - vokál

 

 

La Video:

 

LIVE Vienna, Austria - 2009-01-31 - Kokakola Kamion 

Youtube Video 3h0sihyB4mgYoutube Video 3h0sihyB4mg

 

Video z OBSCENE EXTREME FESTU 2009:

Youtube Video aUieuNOONcwYoutube Video aUieuNOONcw

Bio a historie

Na podzim 2007 se kytarový mág, virtuóz a otec Papa BearBeer alias Mařa rozhodl opustit svoji mateřskou kapelu MINCING FURY…, aby konečně začal vydělávat nějaké ty love. Jelikož očekával smrákající se a vlhké počasí, rozhodl se prodávat deštníky. Jenže co se nestalo – teda spíš stalo – podzim byl jak na sviňu suchý jak Jirka Suchý. Mařa se tudíž začal nuditi ani pivo už mu nechutnalo a tak se rozhodl založit nové anti-zvukové těleso. Po názvu MINCING FURY AND GUTTURAL CLAMOUR OF QUEER DECAY vybral pro novou sebranku jméno ještě šílenější a sice SPINELESS FUCKERS. Aby nehrál sám, pozval si k mikrofonu mladého ejakulátora Vrena a taky bicí automat značky Roland - Boss z roku 1963 prej s ním hrávali the Beatles a Ringo dělal jen show. Všichni tři začali společně hrát diskotéku s grindovýma kytarama, protože Mařa neuměl s automatem pranic dělat. Možná to bylo také dáno tím, že byl vyroben na Taiwanu a jediný srozumitelný návod byl v jazyce zvaném Farsí. Aby byla celá tato vydařená taškařice ještě veselejší, pozvali si kořeni na druhý vokál pana Kuřete alias KFC Komposta. Po zdlouhavém konkurzu na pozici bubeníka zájem byl obrovský byl na tento post vybrán nejhorší bubeník,ale nejlepší zpěvák Reef (MINCING FURY...), protože dal borcům nejvíc prachů a koupil jim pivo. Krom něj se konkurzu nezúčastnil nikdo. Po prvním vydařeném koncertě v rodném RC Brooklyn s Malťany ABYSMAL TORMENT se kapela rozhoduje obsadit volný post basáka dalším ex-členem MINCING FURY a také CRATE - Fíkem alias Lobem alias panem Klobásou. Ten se totiž po odchodu s kapely rozhodl pověsit basu na hřebík a začít pěstovat klobásovníky. Jelikož se k tomu vůbec nedostal sežral semínka dřív než je stačil zasadit, rozhodl se sundat basu opět z hřebíku a začít znovu drhnout zvukový bordel. Sestava se nyní zdála býti kompletní, ovšem po poměrně zdařilém gigu v Jihlavě byl odejít zpěvák Vren. Okamžitě poté ho nahradil další ex-člen MINCING FURY – Milcunt. Jeho zpěv xicht kapely velice obohatil, což už se ovšem nedalo říct o jeho docházce na zkoušky. Proto sám kapelu opouští ihned po první „zahraniční“ štaci v Trnavě na Slovensku. Naštěstí jen chvíli poté kapela kontaktuje svého jediného fanouška alis Mikey ex člen- COLLAPSED VERTEBRA, který krom zpěvu a řevu tančí také balet s Hárápsem. Pravda, zpěv mu moc nejde, ale baleťák je krutej umí pěknou vývrtku po 15ti pivech a alkoholik taky, což byl jeden z hlavních důvodů, proč ho kapela přijala za svého. Nyní tato alko-sebranka pracuje na dalším materiálu a hledí vstříc dalším koncertům a světlým zítřkům.

25.9. 2008 jsme v rodném Brněnském klubu Brooklyn společně se Zubrowskou a s Pigsty pokřtili naše debutní CD "Piggy Puppies" :)

Po zdařilém křtu debutního CD dostali chlapci roupy a začali vymýšlet, čím obohatit následné natáčení druhého CD s názvem IT IS JUST A REAL ONE. Proto na druhou placku tohoto ugrindaného orchestru, kterou konečně po půl roce po natočení vydali, nacpali krom jejich dokonalých výkonů taky zpěv Štefky (Carnivora), španělu, triangl, splachování záchodu, bombardón a na popud náčelníka Maři taky cellistku Marii alias Medůzu alias Krkavce alias Hudlinu . Navzdory tomu, že neumí hrát, neumí si cello naladit a dokonce neumí ani zahrát čisté H, což je tedy už ale doopravdy vrchol, se rozhodli škubnout si ostudu a vylézt s ní live na Antitrendu v Žabčicích. Patrně se jim líbilo, že se tomu všichni smáli, tak si ji nechali a svým laděním a zvučením nesnesitelně protahuje zkoušky dodnes. Po několika akcích a koncertech, včetně Obscene Extreme festivalu je překvapilo Kuře svým odchodem z kapely. Rozhodl se, že nemůže zároveň tančit, zpívat koledy a účinkovat ve Spineless Fuckers, a tak s koncem roku 2009, kvůli kariéře na JAMU, skončila taky hvězdná éra Kuřete a zbytek kapely zůstal na pospas české grindcorové smetánce. Vyhlásil se tedy velkolepý konkurz na post nového zpěváka. Bylo zcela zřejmé, že zájem stát se frontmanem této skvadry chuligánů  bude kolosální, a tak také dle očekávání se nikdo na konkurz neozval. Podařilo se jim zlanařit pár kamarádů a spolupachatelů, aby to s nimi vyzkoušeli, ale ani to nemělo dlouhého trvání. Ostatně, kdo by taky s takovouhle bandou chtěl zůstat, že? Ono to totiž vždycky smrdělo naprostou změnou životního stylu a konzumních návyků. Proto to taky nakonec klaplo s největším alkoholikem v Brně a přilehlých aglomeracích. Pod fyzickým i psychickým nátlakem ostatních členů kapely byl Kuba alias Hajnej alias Ginger Amore alias Ančebitch alias Suffo alias Mumuland donucen a násilím nacpán za mikrofón. A co se nestalo…Kuba Kubula a Kubikula se smířil se změnou životního stylu, zahodil střevíčky a přestal tančit salsu, zahodil kopačky a přestal hrát fotbal a hlavně zahodil páteř a stal se jedním z klanu bezpáteřních zmrdů. Mohl mít krásný a dlouhý život, ovšem rozhodl se pro život alkoholika. Věnujme mu proto minutu ticha a těšme se na Spineless Fuckers opět v plné síle a odhodlané jít vstříc světlým zítřkům.

Update 11/2017: Kuba byl nahrazen Topim (ex-Pigsty, ex- Mincing Fury, Kandar), který se v kapele také dlouho neohřál. V létě 2017 se tedy na pozici zpěváka posouvá Reef, který sere na bicí, když se za ty léta nic nenaučil. Kapela bere pod svá křídla nového nadějného tlučmena Jiřinu alias Hurvajza, který se momentálně učí setlist, aby Bezpáteřní darebáci již zase brzy mohli otravovat hluché lidi i naživo. O dalším průběhu vás budeme informovat!