Špinaví lůzři blues-rock / Praha

„Nové CD objednávej na www.spinaviluzri.cz“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Baby Boom - nové CD Velký vůz (2020) 21 ×
  • Hound - Lost Dirty Losers- Lost Dirty Losers (2019) 124 ×
  • Bonjour Madame- Lost Dirty Losers (2019) 139 ×
  • Stárnete mé lásky (2018) - text Vítězslav Nezval 544 ×
  • I am so happy - Lost Dirty Losers- Lost Dirty Losers (2019) 96 ×

21.3. Chapeau Rouge, Praha 1 - LOST DIRTY LOSERS

Upraveno:

Špinaví Lůzři v březnu vydávají online album s písněmi o internetových seznamkách, žižkovských čtvrtích, sličných zmrzlinářkách a dalších tématech ze života. Je postavené na písních s netradičními tématy a nese název Lost dirty losers, neboli "Ztracení špinaví lůzři". Jde o ztracené nahrávky, určené původně do odpadu, nicméně po třech letech se je podařilo úspěšně dotočit a vzniklo autorské album s vlivem americké muziky 60. let, ovšem převážně s českými texty. Přijďte to s lůzry oslavit na tuto akci pod heslem "Toto není křest cd, ale pouze nalezení špinavých tracků, které neměly být nikdy vydány!".

Hostuje pianista Jakub Doležal (člen jazzrockových kapel Jan Kořínek, Ondřej Pivec, ale i Vladimír Mišík a Hudba Praha), Mirek Linhart (Yo-Yo band, Žáha) a mladá brazilská zpěvačka Heloisa Fernandez, která si v soulové písni Once I woke up zazpívá s s Lůzry dne 21. března v Chapeau Rouge.

Na podiu se Špinavi Luzri vystřídají s ROCKOONS, ovlivněni Beatles, hrající však kromě brouků i vlastní folkové balady a vlastní rock'n'roll. Rockooní písničky prý vedle těch od Beatles někdy ani nejdou mnoha posluchačům rozeznat, přijďte si s námi vsadit, která je od Rockoons a která je od Beatles. :)

www.bandzone.cz/rockoons
https://www.facebook.com/spinaviluzri/