Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Harmonogram 2017

1. 6. Vyhlášení soutěže
1. 7. Porota Sparku vybírá 30 semifinalistů.
15. 8. Probíhá hlasování o 6 finalistů.
29. 9. Vyhlášení 6 finalistů
31.3 Finálový koncert v KD Gerbera České Budějovice
listopad Velká zpráva v tisku

Předpokládané ceny pro vítěze Ceny Sparku a Hlasu lidu

 • podporu magazínu Spark na celý rok 2018 - rozhovory, recenze, webová podpora
 • věcné ceny od magazínu Spark a Budweiser Budvar
 • věcné ceny od firem Zippo a Velkoobchod s nápoji Adam
 • sleva na lisování CD u firmy Fermata
 • sleva 5000 korun na nákup v obchodě Music City
 • sleva na tištění merche

Předpokládané ceny 3. - až 6. místo

 • věcné ceny od magazínu Spark a Budweiser Budvar
 • 3. a 4. místo – sleva nákup v obchodě Music City
 • věcné ceny od firem Zippo a Velkoobchod s nápoji Adam
 • každá přihlášená kapela dostane 10 procent slevu na nákup v Music City
 • sleva na tištění merche

Pravidla soutěže

Plná pravidla soutěže si můžete prohlídnout zde.

Spark Fresh Blood

Spark Fresh Blood je hudební soutěž, kterou pořádá magazín Spark, Budweiser Budvar a Bandzone.cz, o nejlepší současnou ČR/SR kapelu v rámci rockové a metalové muziky. Tento rok se jedná již o pátý ročník úspěšné soutěže. Přihlásit svou kapelu je velmi snadné, pokud se chcete Spark Fresh Bloodu zúčastnit, přihlaste se pomocí badge, který se objeví na profilu vaší kapely.

Oproti minulému roku, doznal systém Fresh Bloodu jistých změn ve výběru kapel. Přihlašovat se smí kapely, které nahrály minimálně EP, které není starší roku 2015 a které se neumístily na prvním místě v některém z předchozích ročníků. Soutěž bude rozčleněna na čtyři po sobě jdoucí fáze. V první fázi se kapely budou přihlašovat prostřednictvím svého profilu na bandzone.cz. Ve druhé fázi vybere odborná porota Sparku 30 semifinalistů. Třetí fáze je klíčová, v ní budete vy fanoušci hlasovat pro kapely hned na třech platformách. Za prvé na webu Sparku, ze kterého vzejdou čtyři finalisté. Za druhé na bandzone.cz, ze kterého se kvalifikuje jeden finalista. A rovněž na aplikaci KluBBy, ze které vzejde také jeden finalista. Do finálového kola tedy celkově postoupí 6 kapel. Z nich se ve čtvrté fázi, tedy na Velkém finálovém koncertě, vyberou celkoví vítězové Spark Fresh Blood 2017. Tento ročník se rozdají dvě ceny, Cena Sparku a Hlas lidu, které udělí jednak odborná porota a jednak hlasování návštěvníků Velkého finálového koncertu.

Výsledky předešlého ročníku soutěže Spark Fresh Blood

1. CRUADALACH
2. BRAINSCAN
3. SAPIEN

Jak se přihlásit s kapelou?

Do zahajovacího kola se mohou přihlásit všechny kapely prostřednictvím Spark Fresh Blood sekce na svém Bandzone profilu. Přihlášení do zahajovacího kola je možné do 1. července včetně. Kapely byly do soutěže vybrány na základě zadaného stylu na svém Bandzone profilu. Pokud na svém profilu pod fotografii nemáte sekci Spark Fresh Blood a myslíte si, že se do soutěže i tak hodíte, napište na podpora@bandzone.cz.

« Na úvodní stránku soutěže