S.P.A.M. - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

S.P.A.M. metal / Nový Jičín

„4.7.2020 - NJ - DRAGO“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Doba zlá - EP 2019 {S.P.A.M.} 333 ×
  • Nezblázním se - EP 2019 {S.P.A.M.} 289 ×
  • Smrt - EP 2019 {S.P.A.M.} 271 ×
  • Splozenci ďábla - EP 2019 {S.P.A.M.} 267 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info


Bio a historie

Tak šel čas...

Kapela začala hrát začátkem roku 2009. Rok či dva předtím se zrodila myšlenka založit si kapelu. Dlouholetý kytarista, frontman Libor Slavíček a kytarista Patrik Mokrý to dali do kupy už u piva. Na jaře 2009 jsme převzali zkušebnu po klucích, kteří neměli tak velký zápal pro hraní a hned se naskytl dlouholetý kamarád Martin Urban, který chtěl zkusit roli bubeníka. Jelikož scházela baskytara, Patrik se na nějakou dobu dostal do role basáka. V polovině roku 2010 přichází baskytaristka Alena Maryšková Jurášková, která hraje v současné době i v kapele Cohorta. Záhy na to odchází bubeník Martin z časových a rodinných důvodů a začíná šílené období ve střídání bubeníků. Na čas nastoupil dědula Milan, který byl pouze doprovodný bubeník, a tudíž nevyhovoval. Kapela zkoušela i delší dobu hrát podle bicí modulu, což nebylo pro živé hraní přípustné a dokonalé. Další bubeníkem se stal Jakub Šuránek, se kterým kapela zůstala asi něco přes rok. Bubeník byl svižný, přesný, ale bohužel necítil žánr, který časem z hraní vyplynul a některé názory na věc se lišily. Během roku 2012 přichází Martin Urban zpět do kapely. Konečně se zdá vše, jak má být. V roce 2013 přichází zkušený kytarista Petr Mikeš, který už hrál v mnoha kapelách. Peťa musel na jaře 2014 odejít z rodinných důvodů. Kapela jede dál a soustředí se na živé vystoupení a trénuje všechen volný čas, aby mohla vystupovat. Po odehrání několika koncertů by se chtěla kapela více prosadit a přijít více do podvědomí lidí... Koncem roku 2014 přichází nový člen na místo vytížené baskytaristky Alči(Cohorta). Na postu basy je skvělý a zkušený instrumentalista Pavel Pohořelský (Vítrholc, Valerian´s Future). Muzika dostává úplně jiný rozměr. Začátkem roku 2016 odchází Pavel Pohořelský z kapely, neboť se naplno věnuje Vítrholcu. Na postu basy se objevuje basák a kytarista Pavel Zabranský(Valerian´s Future). 2017/2018 se s námi podílel na muzice, přesněji na textech a zpěvu Tomáš Kyselý. Koncem roku 2018 se za bicíma představuje Martin Uher, se kterým se kapela vrhá po pěti měsících do studia a začíná se nahrávat.