Spálený sušenky - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Spálený sušenky world music / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Gloria - Missa Kenya - Pěvěcký sbor GAUDEAMUS Brno
    Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

Spálený sušenky

Přihlašování do 3. části našeho sociálně inkluzivního projektu Společný jazyk v rytmu pro slyšící, neslyšící a nedoslýchavé aktuálně běží... :) Neváhejte a posílejte své přihlášky;) Máte čas do konce ledna... Místa jsou omezená! Veškeré info na www.spalenysusenky.cz/akce. Těšíme se:)

Bez profilu

Spálený sušenky

2. fáze projektu Společný jazyk v rytmu se pomalu chýlí ke svému konci a nastává tedy pomalu čas na přihlašování se do 3. fáze:) Přihlášky můžete zasílat ihned;) Čeká vás bubnování a znakování v jarním semestru 2013. Připojte se k nám! Pokud chcete vidět, co se můžete naučit, přijďte se podívat 4.12. v 18 hodin na vystoupení Spálených sušenek s hostujícími účastníky projektů Hledání společného jazyka v rytmu a Společný jazyk v rytmu na Vánoční trhy na Moravském náměstí v Brně. Těšíme se...

Bez profilu

Spálený sušenky

Nemáte-li ještě plány na 8.7. - 15.7. a chcete-li tento týden prožít aktivně, zde je tip na akci, na kterou se můžete přihlásit (čím dříve, tím lépe): Ještě zbývají volná místa v projektu Společný jazyk v rytmu. Jde o sociálně inkluzivní projekt pro slyšící, neslyšící a nedoslýchavé nad 18 let. Koná se v prostředí krásných Rychlebských hor. Všechny informace naleznete na webových stránkách www.spalenysusenky.cz/akce. Organizátorkami akce jsou členky dívčí bubenické kapely z Brna (my) a neslyšící účastnice loňského projektu Hledání společného jazyka v rytmu. Těšíme se na Vaši účast. Určitě nebudete času stráveného s námi litovat. Tým organizátorů

Bez profilu

Lenka

V časopisu Info-Zpravodaj občanského sdružení Federace rodičů a přátel sluchově postižených vyšel (redakčně krácený) článek Karolíny Surovcové, jedné z účastnic našeho projektu Hledání společného jazyka v rytmu. Článek se týká právě projektu, finančně podpořeného z programu EU Mládež v akci. Pěkné čtení:)

Bez profilu

Lenka Sušenka

Další článek o našem projektu Hledání společného jazyka v rytmu si můžete přečíst na http://ruce.cz/clanky/913-hledani… Autorkou je tentokrát Václava Turková, účastnice se získanou hluchoslepotou.

Bez profilu

Lenka Sušenka

Zpráva o projektu Spálených sušenek "Hledání společného jazyka v rytmu", který byl finančně podpořen programem EU Mládež v akci, na http://www.helpnet.cz/aktualne/48564-3… Čtěte, autorem článku je účastník projektu Jan Jakeš, člověk se získanou hluchoslepotou.

Bez profilu

Lenka Sušenka

Spálený sušenky mají za sebou soutěžní vystoupení na festivalu Muzika 2011 v Hrádku u Rokycan....

První tři místa dle hlasování diváků:
Alison – 49 hlasů – 1. místo
Spálený sušenky – 48 hlasů – 2. místo
Monty – 3. místo

První místo nám uteklo o 1 hlas! I tak máme radost z výsledku a děkujeme všem hlasujícím divákům!

Bez profilu

Lenka Sušenka

ROZHOVOR se Spálenými sušenkami v brněnském Deníku Rovnost:)

Kupte si pondělní vydání (8.8.2011) Deníku Rovnost, kde si můžete počíst i o Spálených sušenkách... ;) Kompletní verze rozhovoru bude k dispozici na webových stránkách www.brnenskydenik.cz.

Lenka the Ginger

Ahojte Sušenky! chtěla bych vás pozvat na bandzone.cz/samizasebe k poslechu ;o) Jinak Missa Kenya byla super (nemůžu se nepochlubit - zpívala jsem tam taky) a nahrávka se zdařila ;) máte i vy nějaké nahrávky??