Soutěž "Vyhrajte novou krabičku do svého pedalboardu" | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Vyhrajte novou krabičku do svého pedalboardu

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Špunty s nejlepším poměrem cena výkon? GoGEN TWS Buddy!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!

Vyhrajte novou krabičku do svého pedalboardu

Spolu s českým výrobcem "true bypass" krabiček Widara Effects jsme pro vás přichystali soutěž o A/B Box. Tato vychytávka určitě nesmí chybět v žádném pořádném pedalboardu. Udělejte si ve svých efektech pořádek a seřaďte je do smyček, které budete ovládat jedním jediným footswitchem.

Obrázek k soutěži: Vyhrajte novou krabičku do svého pedalboardu

Widara Effects jsou ručně vyráběné "true bypass" switche a loopery, které využijí nejen kytaristé a basáci, ale i všichni ostatní muzikanti, kteří pro svůj nástroj využívají více efektů nebo aparátů.

Dostali jsme do soutěže jeden A/B Box. Tato krabička najde své využití především pro přepínání mezi dvěma výstupními kanály. Jeden vstup - dva možné výstupy. Switch je ale možné použít i opačně! Do boxu můžete zapíchnout jeden výstup a přepínat mezi dvěma vstupy.

Už tedy nebudete muset neustále přepojovat své kytary. Můžete je mít obě stále zapojené a při výměně jen přehodíte vstupní kanál na A/B Boxu.

Veškeré technické specifikace a další užitečné true bypass vychytávky naleznete na webu Widara Effects nebo na novém e-shopu.

Pravidla soutěže

Níže naleznete jednoduchý formulář, kde stačí zaškrtnout správnou odpověď na otázku "V kolika barevných provedeních vyrábí Widara Effects svůj A/B Box?"

Soutěžit mohou jen přihlášení uživatelé. Pokud ještě nemáte svůj účet na Bandzone.cz, můžete se zaregistrovat zde.

Soutěž trvá ode dne zveřejnění soutěžních pravidel (tj. od 14.2.2012) až do konce února. Letos máme přestupný rok, takže své odpovědi můžete zasílat až do 23.59.59 dne 29.2.2012.

Soutežní otázka

Soutež skončila 29.2.2012 23:59.

Výherce

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 13)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Albert Baxa

:D jé to jsem si doma postavil :D to je ta nejprimitvnejsi krabka - stara bedynka s tesly jeden prepinac a tri jacky :DD nic vic :D :DDDD

Basker

Je to asi hodina, co jsem jim chtěl volat skrze spolupráci a najednou narazím na jejich soutěž, celkem haluz :)

Merca

Však to si člověk vyrobí aj doma a možná by to ani nemuselo být aktivní, komu by nevadilo, že tam nebude mít světýlko... :D
... ale tak jsme líní a za zkoušku nic nedáme, že jo... ;)