Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Vyhraj vinyl kosmopolitních Alvik a vstup na křest

Vyhraj vinyl kosmopolitních Alvik a vstup na křest

Jazz, elektronika, soul, pop, folk a rock. Praha, Paříž, Berlín a Stockholm. Američanka, Francouz, Nor a tři Češi. To už je slušná dávka ingrediencí, které když smícháte dohromady vznikne zatraceně zajímavá kosmopolitní kapela. Dali se do kupy  roce 2001 a jako svou domovinu si zvolili Prahu, kde 6. listopadu pokřtí svou třetí desku Your Name Here.

Obrázek k soutěži: Vyhraj vinyl kosmopolitních Alvik a vstup na křest

„Každý pocházíme z jiného hudebního prostředí – dva vynikající jazzoví muzikanti, v dalším případě jde o vliv rocku, já se hlásím k folku a popu a náš 'zvukový inženýr ' je ovlivněný moderním soulem a r&b. Charakteristickým rysem pro Alvik je průsečík odlišného hudebního zázemí každého z nás,“ říká zpěvačka Anya.

Jde jednoznačně o jednu z těch kapel, které i když neznáte, tak se na jejich koncertě nudit nebudete. Proto vřele doporučujeme 6. listopadu na jejich křest v pražském Paláci Akropolis dorazit.

Pro tři z vás máme od kapely dvě vstupenky a jeden kód pro stažení desky. Jeden z vás pak dostane navíc ještě vinyl. Odpověd na otázku vám poví strejda Google a spolu s indiciemi z prvního odstavce nemůžete správnou odpověď přehlédnout.

Soutežní otázka

Soutež skončila 4.11.2012 23:55.

Výherci

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 3)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Unstablend

Online mahjongg dark dimensions is the superior game for all ages of users, it is so special for http://mahjongfreegames.online/dark… me cause this is so interesting game. so if you play this game then you must like this game.

MichaelObrien

I feel like we as a whole take great consideration of one another. It's an exceptionally minding band. It's extremely decent. I feel the affection in this band. You know, we've all been in groups. We're all more established, so there's a tad of comprehending what to do and having companions to enable us to do it and propping the energy up. https://www.assignmentland.co.uk

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!