Soutěž "Vyhraj vinyl kosmopolitních Alvik a vstup na křest" | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Vyhraj vinyl kosmopolitních Alvik a vstup na křest

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme vouchery na nákup not!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!

Vyhraj vinyl kosmopolitních Alvik a vstup na křest

Jazz, elektronika, soul, pop, folk a rock. Praha, Paříž, Berlín a Stockholm. Američanka, Francouz, Nor a tři Češi. To už je slušná dávka ingrediencí, které když smícháte dohromady vznikne zatraceně zajímavá kosmopolitní kapela. Dali se do kupy  roce 2001 a jako svou domovinu si zvolili Prahu, kde 6. listopadu pokřtí svou třetí desku Your Name Here.

Obrázek k soutěži: Vyhraj vinyl kosmopolitních Alvik a vstup na křest

„Každý pocházíme z jiného hudebního prostředí – dva vynikající jazzoví muzikanti, v dalším případě jde o vliv rocku, já se hlásím k folku a popu a náš 'zvukový inženýr ' je ovlivněný moderním soulem a r&b. Charakteristickým rysem pro Alvik je průsečík odlišného hudebního zázemí každého z nás,“ říká zpěvačka Anya.

Jde jednoznačně o jednu z těch kapel, které i když neznáte, tak se na jejich koncertě nudit nebudete. Proto vřele doporučujeme 6. listopadu na jejich křest v pražském Paláci Akropolis dorazit.

Pro tři z vás máme od kapely dvě vstupenky a jeden kód pro stažení desky. Jeden z vás pak dostane navíc ještě vinyl. Odpověd na otázku vám poví strejda Google a spolu s indiciemi z prvního odstavce nemůžete správnou odpověď přehlédnout.

Soutežní otázka

Soutež skončila 4.11.2012 23:55.

Výherci

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 41)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.