Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Vyhraj stavební kámen svého presskitu

Vyhraj stavební kámen svého presskitu

Každá kapela, která to myslí alespoň trochu vážně, se neobejde bez dobře udělaného presskitu. Kromě jednoho místa na internetu, kde by mělo být ke stažení vše potřebné pro promotéry a publicisty (viz. BZ presskit), je důležité mít v ruce i něco, co můžete někomu dát například po vydařeném koncertě.

Obrázek k soutěži: Vyhraj stavební kámen svého presskitu

Absolutním základem prezentace kapely je pochopitelně nahrávka. Dnes existuje spousta možností, jak takovou nahrávku vytvořit. Od drahých a nabušených studií přes menší studia nadšenců až po malá domácí studijka aka "v peřiňáku zní to kombo nejlíp."

Ani jeden ze způsobů není ten nejlepší a je vždy na kapele, jaké jsou její možností a co jí vyhovuje nejvíce. Někoho baví časový pres a nátlak producenta ve studiu, někdo upřednostňuje pohodu s kakjíčkem u sebe v obýváku.

Tak... Máte nahrávku. A co teď s ní? Digitální distribuce je samozřejmě super a v dnešní době velký trend, nicméně mít pak i pár starých dobrých cédéček není k zahození. O tom, že to dnes není kdovíjak drahá záležitost, jsme napsali v tomto článku.

Nicméně pro ty z vás, kteří rádi pokouší štěstěnu, tu máme super soutěž. Kamarádi z Dataservisu pro jednoho z vás vyrobí 100ks CD s digitálním potiskem v luxusním digipacku. Pro ty méně šťastné je tu stále možnost využít některou z akčních nabídek, které najdete na tomto odkazu.

Od koho nám dorazí do kanclu zbrusu nový demáč nebo elpíčko?

Soutežní otázka

Soutež skončila 29.9.2013 23:55.

Výherce

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 8)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Seph

... nehledě na to, že jde vlastně o úplně jinou společnost (:

Míťa

A navíc není z Ostravy, viz odkaz "Poisonn" :)

Míťa

A navíc není z Ostravy, viz odkaz "Poisonn" :)

Seph

To ještě nutně nemusí znamenat, že firma nefungovala již před tím ;)

Bandzone už je také na světě více než osm let, ale v obchodním rejstříku je zapsaný až 26. 7. 2012

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!