Soutěž "Vstup zdarma na MetalGate Czech Death Fest 2015!" | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Vstup zdarma na MetalGate Czech Death Fest 2015!

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme vouchery na nákup not!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!

Vstup zdarma na MetalGate Czech Death Fest 2015!

Pomalu ale jistě se nám blíží léto a spolu s ním i další pokračování oblíbené domácí metalové veselice MetalGate Czech Death Fest! Ta se uskuteční opět v třídenním formátu, tedy od 11. do 13. 6. 2015, na obvyklém malebném místě činu - v Autocampu Brodský v Červeném Kostelci a s dramaturgií čítající 34 kapel.

 
Obrázek k soutěži: Vstup zdarma na MetalGate Czech Death Fest 2015!

Letošní ročník festivalu bude mít hned tři headlinery: německé death metalové veterány MORGOTH, italské dark metalové virtuózy GRAVEWORM a německé thrash-deathmetalové zabijáky DEW-SCENTED.

Na nadcházejícím MG CDF se rovněž představí dvojice zástupců z holandské metalové scény: mistři symfonického black metalu CARACH ANGREN a brutal death metalová drtička HOUWITSER. Z Řecka pak dorazí nedávno vzniklá posila helénských black metalových legií LUCIFER’S CHILD. Dále se můžete těšit na rakouskou thrash deathmetalovou veličinu DARKFALL či na polské smrtonoše OFFENCE.

Z domácí scény se  se představí například ADOR DORATH, AGRESSIVE TYRANTS, spolupořadatelé TORTHARRY, KRYPTOR, AVENGER či POPPY SEED GRINDER.

Pro další informace sledujte festivalový webprofil akce na Bandzone nebo facebookovou událost.

Pokud vás tento našlapaný line-up zaujal, tak neváhejte soutěžit o volný vstup na tuhle akci!

Soutežní otázka

Soutež skončila 2.6.2015 23:55.

Výherci

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 3)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

arndk dk

Excellent Blog! I would like to thank you for the efforts you have made in writing this post. I am hoping for the same best work from you in the future as well.
I wanted to thank you for this website! Thanks for sharing. Great websites! https://gbplusapps.com/