Soutěž "Recykluj odpad a žij hudbou!" | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Recykluj odpad a žij hudbou!

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme vouchery na nákup not!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!

Recykluj odpad a žij hudbou!

... to je motto, které nás letos spojuje s projektem Čistý festival. Nezisková společnost EKO-KOM, která celý projekt režíruje se vám snaží možnost třídění odpadu co nejvíce přiblížit na všech větších fesťácích a zatím se jí to daří velmi dobře.

Obrázek k soutěži: Recykluj odpad a žij hudbou!

Díky speciálním košům na třídění odpadu se za poslední čtyři roky podařilo zrecyklovat 100 tun odpadků! Ač se to zdá až neuvěřitelné, vytřídilo se bez mála milion půllitrových kelímků. Věříme tedy, že tenhle projekt určitě má smysl.

Mezi Čisté festivaly se letos zapojilo celkem 22 open airů, mezi nimiž najdeme například Mighty Sounds, Rock for People, Color of Ostrava, JamRock, Votvírák a ranec dalších zajímavých fesťáků. Kompletní seznam akcí a další novinky o projektu najdete na webu www.cistyfestival.cz.

Abyste ale nepřišli zkrátka, máme tu pro vás další soutěž o lístky. Tentokrát házíme do placu 4 vstupenky na Votvírák, které po dvou získají dva z vás. Kdyby si někdo nevěděl rady s odpovědí, může kouknout sem.

Soutežní otázka

Soutež skončila 29.5.2012 23:59.

Výherci

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 3)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

janapujmanova

Díky za případnou výhru, Jana