Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Soutěž - Český Youtube fest je letos pro všechny

Český Youtube fest je letos pro všechny

Kolem loňského Youtube festu se strhla bouřlivá diskuse ohledně diskriminace anglicky zpívajících kapel a smyslu omezení jen na bandy s českými texty. Google vzal letos všechny tyto komentáře v potaz a kontroverzní pravidlo zrušil. Do třetího ročníku Českého Youtube Festu se tak mohou zaregistrovat prakticky všechny kapely, které mají natočený klip a mají svůj kanál na youtube.

Obrázek k soutěži: Český Youtube fest je letos pro všechny

Hlavní motivací pro muzikanty je v této soutěži možnost vystoupení na největších českých festivalech a nově i na jednom z největších evropských festivalů, na maďarském Szigetu.

Registrace kapel bude probíhat od pátku 12. dubna do úterý 7. května na této stránce. Z došlých videí pak odborná porota v čele s kapelou Lucie vybere celkem 15 klipů, které postoupí do veřejného hlasování. Pak už bude vše jen na fanoušcích jednotlivých kapel.

Zkuste to! Je to šance, jak si zahrát před tisícema lidí, které by se o vaší kapele jinak nemusely nikdy dozvědět. Mrkněte na záznam informačního hangoutu (prvních 27 vteřin můžete přeskočit):

Youtube Video I1a4ynW7lp4Youtube Video I1a4ynW7lp4

Soutěž

A protože nás baví rozdávat dárečky, dostane jeden z vás balík Red Bullů z limitované edice a Bandzone tričko.

Soutežní otázka

Soutež skončila 21.4.2013 23:55.

Výherce

Gratulujeme!

Komentáře (celkem 4)

Pro přidání komentáře se prosím přihlašte.

Rinondavid

There are lots of articles are available on this theme, but, this is the best. I have seen these whole thoughts in your blog. There are gatherings of writers actually writing websites with no smart thought or point; it is very frustrating however the bulk of your posts are very charming. You have chosen good topics which are very good. I know a good topic selection is a difficult task as I am a writer at https://buyessays.us I got good tips from your blogs for my career. I hope you will make such amazing posts more and more.

Výherci poslední soutěže

Soutěž: Rozdáváme dva lístky na festival Aerodrome!

Soutež skončila .
Gratulujeme výhercům!