Sound Enemy - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sound Enemy alternative-crossover / Zlín

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

členové  SOUND ENEMY :

MYREK    - vocal

JYRKA     - guitar

DVD         -  guitar

sMRTIN   - bass

KUBÍČEK    - drums

Bio a historie

Historie kapely Sound Enemy začíná rozpadem kapely TPS. Kvůli žánrové odlišnosti jednotlivých členů nemělo význam s TPS pokračovat. Nicméně, TPS není zapomenuto! Bývalí členové a jejich nejbižší okolí,  se stále aktivně oddávají pokoncertním alkoholovým dýchánkům i bez koncertů, pod známkou TPS Crew.

Dalšího půlroku po rozpadu TPS se "na venek" nic neděje a vypadá to, že s aktivním hraním je konec.Opak je ale pravdou. Davidovi a Jirkovi se už delší dobu honila hlavou myšlenka o založení nové kapely.V hlavě se nám rýsovalo to, že chceme hrát jednoduchou, ne tak ani agresivní ale spíš skákavou muziku, která si na nic nehraje a bude dělaná čistě z radosti a uspokojení všech.Prostě ''námrd'' !

Na téma hudba vede Jirka a David nekonečné debaty v místní hospůdce (ostatní to prej vidí tak, zě jen na sebe jen řvou a nadávají si do ču**ků).Ze všech těch velice intelektuálních debat vzešlo, že můsíme kontaktovat zpěváka Myrka a začít něco dělat...
Myrek sdílí stejný názor a v létě 2010 se Jirka, Myrek a DVD poprvé scházejí ve zkušebně a začínají jamovat.Ovšem jam bez bubeníka je jak pít kolu bez rumu, a trošku to pokulhávalo. Takže podáváme inzerát na post bubeníka. Po několika týdnech se ozývá začínající bubenik Roman. A po nekolika zkouskach bylo jasné, že Roman je náš.  

To be continued.