Soultrain - O kapele | Bandzone.cz

Soultrain alternative-metalcore / Olomouc

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Out of My Sight
  Nezařazeno
 • Lost
  Nezařazeno
 • Nemesis
  Nezařazeno
 • Conscience
  Nezařazeno

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

EP "Sweet Style of Music" je již venku!

.

https://linktr.ee/soultrain_band

Bio a historie

Soultrain je pětičlenná hudební skupina z Olomouce založená v roce 2018. První vystoupení proběhlo v srpnu roku 2019. Mezi nejvýznamnější vystoupení kapely patří poslední dva ročníky na festivalu Freefest v Čechovicích. Aktuální sestavu kapely tvoří Martin „Marťas“ Höchsmann (zpěv), Matěj „Harry“ Loník (rytmická kytara), Ondřej „Zilly“ Vybíral (sólová kytara), Robert „Zry“ Bazínek (basová kytara) a Jakub „Raimris“ Raimr (bicí).

Tvorba Soultrainu by se dala zařadit do žánru alternativního rocku s prvky grunge, metalu a moderního metalcoru. Texty písní jsou zpívané v angličtině. V budoucnosti by se kapela chtěla zaměřit na tvrdší tvorbu, ale zároveň by si chtěla uchovat svůj osobitý styl.

Soultrain doposud vydal jedno EP v únoru roku 2022 nazvané „Sweet Style of Music“.