Something Like - Text skladby Vy víte kdo jste z alba MMXVI | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Something Like hardcore-metalcore / Tachov

„Hledáme vokill!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Text skladby Vy víte kdo jste


z alba MMXVI

Vy víte, kdo jste

Slova, která bolí. Vyřčené pravdy nemůžem vzít zpět. Tak silní, tak mocní, když do ran lijem jed. Slova, která raní, píšeme, neřeknem do očí. Tak silní, tak mocní v úkrytu, v bezpečí.
A modře svítící okno pokoje. Ta modrá barva zvyšuje ego a slabost zakryje. Bezmezně silní v bezpečí klávesnice. Na všechno odpověď, moudrosti ještě více. Přátelství na smrt, láska až za hrob, z přítele nepřítel, stačí jen kliknout. Slova, která hladí, upřímná, hřející, od srdce. Jsme silní, spojení, cítíš ty vibrace. Přátelství, soucit, snaha a pokora. Oběti, objetí, vzájemná podpora. Můžu se spolehnout, vím, že jsi tady, jen pro mě, nezištně a bez výhrady. Jen zhasnout modrou, otevřít oči a zjistit najednou, že svět se točí. Odhodit nenávist, podat si ruce, nehledat rozpory, spojit svá srdce. Můžeš se spolehnout. Víš, že jsem tady, nenechám padnout své kamarády.

Jsme internetoví válečníci a jako zbraně hromadného ničení používáme slova. V bezpečí domova a s prsty na klávesnici pro nás není problém ublížit druhému člověku, zesměšnit ho nebo ho ponížit. Důležité je, že to posílí naše ego, a že budeme mít poslední slovo. Přesto ale věříme, že všichni máme i skutečné kamarády, kteří s námi žijí naše opravdové životy, mají svoje chyby (stejně tak jako je máme my) a víme, že se na ně můžeme kdykoli spolehnout. Tuhle písničku bysme chtěli věnovat všem těm, které máme rádi, kterých si strašně moc vážíme, a kterým tímto chceme říci: Díky, VY VÍTE, KDO JSTE!