Something Like - Text skladby LD 50 z alba MMXVI | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Something Like hardcore-metalcore / Tachov

„Hledáme vokill!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Text skladby LD 50


z alba MMXVI

LD 50

Tolik ztracených výkřiků, tolik strachu a bolesti. Nevinnost slouží hříšníkům, klec nezná cestu ke štěstí. Jak věci, jak stroje na bolest, oběti módy, luxusu. Pro pána tvorstva, člověka, to ztělesnění nevkusu. Ve jménu krásy, ve jménu pokroku zas skalpel maso krájí. Hnijící oči neslzí, my neskončíme v ráji. Koupej své tělo v úzkosti a krev si vetři do tváře. Krásný je život, krásný je bez štěstí, v bezpečí z drátů žaláře. Bolest je pouhou reakcí, jen stěny ten křik tiší. A naše srdce, ta srdce z kamene, srdce, co nářky nevyslyší. Kolik ztracených výkřiků, kolik strachu a bolesti otevře srdce hříšníkům a najde cestu ke štěstí?

Jsme nejinteligentnější bytosti na zemi a přitom stále používáme barbarské metody vivisekce při vývoji zbraní, kosmetických přípravků a dalších věcí, které k životu nepotřebujeme. Rozřezaná kůže, oslepené oči, zlámané kosti, udušení, smrt… To vše máme možnost změnit. Stačí jen otevřít oči a zvážit, jestli své peníze utratíme za výrobky firem, pro které život nic neznamená, nebo podpoříme ty, kteří jdou jinou cestou, cestou bez krutosti. Stačí tak málo a můžeme změnit hodně. Kde není poptávka, není nabídka, je to jen na nás.