Something Like - Text skladby Vhozeni do lži z alba MMXVI | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Something Like hardcore-metalcore / Tachov

„Hledáme vokill!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Text skladby Vhozeni do lži


z alba MMXVI

Vhozeni do lži

Vhozeni do lži. Cesta, po které jdeme, začíná narozením a končí střízlivostí. Jak ale stárneme, přichází probuzení, padají ideály s dospělostí. Obreč své mrtvé bratry, dokud je pravda na tvojí straně. Nech si své slzy, odhoď ten sentiment. Pohřbi svou lítost, cit není argument. To, co nám bylo vštípeno, je nyní drceno soukolím chamtivosti. Zrazeni všemi. Cesta, po které jdeme, se náhle v mlze ztrácí a mizí se soucitem. Volání do zbraně přehluší tlukot srdcí. Ta šance bojovat, ta šance bojovat! Lásku vyváží nenávist, život pár bankovek. Hodnoty padají v zapomnění. Vzpomeň si na píseň, kterou nás učili, byli jsme ještě děti.
To, co nám bylo vštípeno, musí být drtičem chamtivosti!

Byli jsme vhozeni do lži, když nás jako malé děti učili, že nic není cennějšího než lidský život. Čím starší jsme, tím jasněji vidíme, že to není pravda. Je spoustu věcí, které jsou cennější – peníze, majetek, sláva, moc. Raději obreč své padlé bratry ještě dnes, zítra už možná budeš za hlupáka.