Something Like - Text skladby Stále stejní z alba MMXVI | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Something Like hardcore-metalcore / Tachov

„Hledáme vokill!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Text skladby Stále stejní


z alba MMXVI

Stále stejní

Na vlně strachu už spoustu let. I když se otáčí, je stejný svět. Na jeden nádech, nože jsou v zádech. Na jeden nádech, jsou hluboko. Přítel, co podrží. Přítel, co nezradí, Přítel jen na oko. Teď, když jsi v právu, tu šanci nepustit, nelámat hlavu. Chopit se možnosti pevně a s radostí a přes mrtvoly jít. Rozkazy shůry staly se darem z nebes. Tak jako tehdy bylo, je to tak stejné i dnes. Krev je jen voda a bolest nebolí, ve jménu požehnání přijmeme cokoli. Modly ční nad námi a hvězdy krvácí.
Na rukou krev, jsme boží vojáci. Jsme stále stejní, jsme stále zlí. Nikdy se nezměníme, jsme mocí posedlí. Za tmavé noci černá je obloha a zlaté hvězdy jen naše chtivost zhasíná. Schovat se v davu
a setnout hlavu, svoji vinu křičet na druhé. Lež není pravda, voda je krev, tu z rukou nikdo nesmyje.
Modly ční nad námi a hvězdy přitom krvácí. Na rukou krev, jsme boží vojáci. Jsme stále stejní, stále stejně zlí. Dokud se nezměníme, nebudem svobodní.

Je jedno, v jakém zřízení nebo režimu žijeme. Často je těžké dělat to, co je správné, když to stojí velké úsilí. A naopak, je velice lákavé a snadné provádět špatné věci, ze kterých máme prospěch. Zvlášť, když nám je někdo posvětí nebo umožní. Můžeš obstát před svým vůdcem, před svým bohem nebo před zákonem, ale dokážeš obstát sám před sebou?