Sól - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sól black-metal / Plzeň

„Drummer wanted“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sole Wanderer 337 ×
  • Mist Covered Mirrors 396 ×

Sól - Mist Covered Mirrors

Nastal podzim, a pro nás také čas sem, snad poprvé za dobu mrzké existence téhle stránky, napsat něco co není stručné, a na první pohled něco jako odbytá propagace nějaké akce.

Za ta dvě uplynulá roční období se stala spousta věcí, lidé se smáli, lidé se nesmáli, zažívali smutek či všemožné radosti. A také poznávali emoce, se kterými se nedokázali vypořádat. Tak jako pro ně, pro vás, tak i pro nás se udála spousta věcí.

V lednu naši sestavu oficiálně doplnil Honza Tlačil (gratuluji, upřímnou soustrast), který se mohl okamžitě předvést na letošním, a až na pár komplikací, povedeném Decadent Winteru, za který ještě jednou děkujeme.

Skládali jsme písně, psali jsme básně, nadávali si do kokotů, zkrátka všechno bylo fajn. A tudíž opět přišel čas na nějakou personální změnu... V přibližně polovině roku se s námi z časových důvodů rozloučil Jakub Maxa Marx, kterému tímto děkujeme za veškerý přínos a zkušenosti, které k nám přinesl, a přejeme mu hodně štěstí do budoucna!

A tak jsme tady, je podzim, okolí pomalu upadá do depresí a podzimních únav, a rána krásně zabaluje všudypřítomná mlha. Ideální chvíle do světa vypustit něco oficiálního.

Jako třeba tuhle historicky první demo nahrávku. Mist Covered Mirrors... Díky Aleš Vilingr, spolupráce s tebou byla jedna velká radost!

Těm, kteří to dočetli až sem, gratuluji. Právě jste ztratili pár drahocených chvil, které Vám nijak nevrátíme, nad fakty, které stejně nikoho nezajímají... Tak si to aspoň poslechněte...

S pozdravem
...

Youtube Video LhGfY1gBWD4Youtube Video LhGfY1gBWD4