Sold My Soul - Úvod | Bandzone.cz

Sold My Soul post hardcore / Hulín

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Sold My Soul - There's No Onion In The Hell
  Nezařazeno
 • Sold My Soul - Cover Me Up In Ink
  Nezařazeno
 • Sold My Soul - Callin' Me Back
  Nezařazeno
 • Sold My Soul - Victim (Re-released)
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

26.10. 2013 - Poslední koncert!

Vážení přátelé,

už delší dobu je ticho nejen zde, ale i v "naší" zkušebně, takže je asi na čase uvést vše na pravou míru. Situace ve skupině začínala být v poslední době taková všelijaká, takže došlo na rozhovor co dál. Výsledek je takový, že jsme se rozhodli uložit SMS do komatu a jít každý svou vlastní cestou. V současné sestavě jsme spolu prožili necelé dva úžasné roky, poznali spoustu skvělých lidí, krásných míst a zážitků, o kterých se nám ani nesnilo. To vše nás posunulo zase někam jinam a my na to (Vás) nikdy nezapomeneme! Takže 26.10. odehraje Sold my Soul svůj POSLEDNÍ koncert a to v rodném Hulíně v přísálí Kulturního klubu. Doufáme, že se na nás přijdete všichni podívat a ještě jednou naposledy zamoshovat a vůbec tam udělat největší peklo, jaké kdy Hulín zažil! Chceme moc poděkovat všem, kteří nás během těch let podporovali, chodili na naše koncerty a ... však víte. S hudbou každopádně nekončíme, a v průběhu příštích měsíců zde určitě najdete zmínky o našich dalších projektech. Takže 26.10. v Hulíně rozlučka a chceme tam všechny vidět!!! 

Díky moc!

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Nově přidané videa

Zobrazit všechna videa

Poslední názory

Theresa

Cau borci,kapela Theresa u ktere maji ve zkusebne kytaristi momentalne sve vybaveni hleda druheho kytaristu. Takze okud mate zajem,ozvete se. Je Vas skoda, urcite mate sve duvody proc jste to pozastavili,neni to nic prijemnyho nicmene pokud to mohu ze sve bohate zkusenosti posoudit, zivot jde dal,takze hlavy vzhuru. Mejte se Daniel

Bez profilu

MetalGate Massacre

Registrujte se do soutěže metalových kapel MetalGate Massacre vol. 5.

Registrace začala 16.9. na www.metalgate-massacre.cz.

Z registrovaných kapel vybere odborná porota (BigBoss, Miloš Dodo Doležal, Johan z FobiaZine, Oliva z Abyssu, Goro z Tortharry) 16 nejlepších, které se utkají v klubu Storm v Praze na Žižkově v lednu až dubnu.

Soutěží se o::

nahrávání ve Studiu, honorované vystoupení na MG CDF 2014, vstupenky na MG CDF 2014, Brutal Assault 2014, tekuté ceny, trička od Crystal Productions, poukázky do Music City, na MetalShop.cz, elektronický Muzikus a další.

Zobrazit všechny názory