Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sly Rabbits funk-r&b / Praha

„the band with the funky soul“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Když dáš si víc než smíš feat. Oto Klempíř (J.A.R.)- The Way of the Future (2010) 324 ×
  • Somebody else- The Way of the Future (2010) 632 ×
  • Live together- The Way of the Future (2010) 591 ×
  • Get on board- The Way of the Future (2010) 875 ×
  • Space trip- The Way of the Future (2010) 83 ×
  • Reason to live- The Way of the Future (2010) 68 ×
  • Still living still dreaming- The Way of the Future (2010) 50 ×
  • The way of the future- The Way of the Future (2010) 438 ×
  • Magic Of The Rhythm 804 × Stáhnout MP3 zdarma
  • One night love- The Way of the Future (2010) 46 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

SLY RABBITS je devítičlenná kapela, která vznikla v roce 2002 a jejími členy jsou jak hudební samouci, tzv. muzikanti z ulice, tak i absolventi konzervatoře. Muzika Sly Rabbits se především dá nazvat jako rytmický funk. Avšak hudba reflektuje také vlivy dalších příbuzných stylů jako je jazz, soul, rock, ale i pop. Snaží se propojovat více stylů dohromady, experimentuje a stále hledá a nachází nové cesty a možnosti, vyplývající rovněž z bohatého obsazení celé formace.Hrají výhradně vlastní tvorbu a v jejich repertoáru naleznete jak rytmické a veselé songy, které vás přinutí k tanci, tak klidnější, romantičtější balady. Jedno je však jisté, z koncertu Sly Rabbits nemůžete odejít znuděni.

Bio a historie

SLY RABBITS je devítičlenná kapela, která vznikla v roce 2002, v současném složení hraje od roku 2003 a jejími členy jsou jak hudební samouci, tak i absolventi konzervatoře. Hrají výhradně vlastní tvorbu a v jejich repertoáru naleznete jak rytmické a veselé songy, které vás přinutí k tanci, tak klidnější, romantičtější balady, kdy přímo toužíte po objetí s blízkou osobou. Jedno je však jisté, z koncertu Sly Rabbits nemůžete odejít znuděni. Muziku Sly Rabbits lze charakterizovat slovy "rytmická funky music" s reflexí dalších příbuzných hudebních stylů.