Slunečnice - Úvod | Bandzone.cz

Slunečnice pop / Bohuslavice u Zlína

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 01. evening star
  Nezařazeno
 • 02. lesní
  Nezařazeno
 • 03. minuty
  Nezařazeno
 • 04. navara
  Nezařazeno
 • 05. ve spaní
  Nezařazeno
 • 06. bonus
  Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Bez profilu

věrné ucho 2

Ještě k té písničce Navara, tam mi vadí, že kotě ospalý stále přede si svou, a je to posluchači předkládáno, jako špatné, neužitečné. Proč? Jestliže kotě, byť personifikace kohokoli, si stále přede svou, proč má v písni Navara auru nevítané činnosti, děje, kvality? Příst si svou může být stejné pozitivní hodnoty jako musíš si za svou pravdou stát, děj se, co děj. I kdyby celý svět byl, kotě, proti tobě, tvůj význam a smysl tvůj je stát si za svou pravdou, jak zpívají brontosauři. Pokud předeš dobrou věc, ať si okolí stěžuje viz. text písně Navara, ale je-li spravedlnost ve tvé pravdě, děláš dobře. Boj dobra a zla, otázka, kdo je na straně dobra a zla. Kotě si přede svou...jako slunce svítí, jako mraky plují nad hlavou, jako ptáci zpívají v korunách stromů rok co rok... i když zlo vítězí nad dobrem, a dobro věří ve vítězství nad zlem, a vyzývá uzurpátora k souboji jako David Goliáše...

Bez profilu

věrné ucho

Ta zpěvačka má výborný hlas. Asi nemá štěstí na bohatého objevitele jejího hudebního talentu. Potřebovala by sponzora a producenta, a vše co potřebuje dobrá zpěvačka. Potřebuje výborného textaře, a nejlépe nabídku kvalitní stabilní produktivní hudební skupiny. Kdyby byla zahraniční to by bylo možná nejlepší. Dokážu si představit, že zpívá francouzsky, španělsky, anglicky. Nemá dostatečné hudební zázemí. Škoda. Měla by co dát nejen české republice, ale i světu, a ne jen pár písniček, pardon, s texty nic moc, ale pořádné songy! Musí se víc angažovat i solo. Nerozumím školám, ale jmenuje se ta škola JAMU, co školí zpěváky?

Bez profilu

Kukulínek

Kuku, umění, politika, systém, světový myšlenkový standard. Umění nikdy nebude uměním, bude li korelovat s politikou, systémem a světovým myšlenkovým standardem. Pravý umělec je otočen zády k politkům, systemologům, a tzv.normě. Umělec je nástrojem alternativy. Je kristem, budhou,šamanem, ne však křesťanem, budhistou. Umělec je hřích tohoto světa. Můj názor na kapelu je, že je šancí na umění, ale její členové neodpovídají mé představě o pravých umělcích. Jsou jen šancí být umělci, ale nejsou umělci.

Zobrazit všechny názory