Slečna Anal Phabet - O kapele | Bandzone.cz

Slečna Anal Phabet black-grind / Rožnov pod Radhoštěm

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Slečna Anal Phabet live 2020 Vrátnice RpR
  Nezařazeno
 • Libušín
  Antibiskup
 • Nenávist
  Antibiskup
 • Rumageddon
  Zombie Business
 • Sliby
  Antibiskup
 • Mrtvá Kopretina
  Zombie Business
 • Krmelec v Plamenech
  Zombie Business
 • Krysy už to znají
  Zombie Business
 • ...A kozla užs tam měla?
  Zombie Business
 • Havran1
  Zombie Business
 • Krev Krabatova
  Zombie Business
 • Hořící Krmelec (theRmix)
  Nezařazeno
 • Brickwindow
  Zombie Business
 • Ticho a Strach
  Zombie Business

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Triangl, Fagot
Nástrojové obsazení: Pozoun

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 Slečna Anal Phabet

na cd

"ANTIBISKUP"

s bojem sobě vlastním tvořili

Diabolos

zpěv

Kořen

bicí, zpěv

Richi

kytary

Majster Vlad

bassa

Stankee.mdfk

samply, intra

Ziki

rec mix master, pochopení

Anal Phabetová

tanec, thc

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

Slečna Anal Phabet

na cd

"ZOMBIE BUSINESS"

 se s vášní sobě vlastní hrdě podíleli:

Kořen

bicí, zpěv, Hangár 18-2

Richi

kytara, mp666

Stankee.mdfk

basa, DJ, samply, sólová kytara

Zbyshek a Oskar

zpěv, vražda, smrt, zabití,

Lukaa

sólová kytara, rec., mix, mastering

Siki

cello, slivka

Brezi

15-ti minutové sólo na triangl (nepoužito)

Anal Phabetová

těžký návrat z October festu

 

recenze: http://www.echoes-zine.cz/recenze…

Bio a historie

Počátky kapely sahají až k legendárním LET´S GO PARCHANTES !! Bylo to kolem roku 2010, když Parchanti přerušili svoji porno-apokalyptickou produkci.

KOŘEN (bicí) a RICHI (kytara), hudební jádro Let´s Go Parchantes, se ale nadále scházeli ve zkušebně. Tu popít, tu poblut. Na hospodu vždycky nebylo a tak velice zvolna začal vznikat nový materiál. Nová etapa ....

SLEČNA ANAL PHABET

Absence zpěvu, baskytary, cimbálu a fujary dělaly z kapely po dlouhá léta pouze hudební projekt. Až kolem roku 666 po starém Kroupovi si našel cestu do zkušebny místní freak (off a leash)  STANKEE.MDFK. Hrající na bassu a recitující Koptskou knihu mrtvých,dost obohatil dosavadní tvorbu. Takže zanedlouho mířila Slečinka do studia.

ZOMBIE BUSINESS....AND BUSINESS IS GOOD !!

Sem tam sólovou kytaru, ale hlavně rec mix master obstaral ing. LUKÁŠ BARTÍK, známá to necroměřížská postava stojící v pozadí starých nahrávek PROFESOR LEFEBVRE a již zmíněných LET´S GO PARCHANTES !! Zpěvy ve finále podchytili posmrtně chroptící Kořen, a po dobrých zkušenostech společného působení v LGP, byl za mikrofon přizván také psí gang bang style ZBYSHEK, jemuž featuringoval OSKAR - zabiják běloušských žraloků. Možnost podílet se na tomhle black-hopovém albu neodmítl ani kámoš SIKI a jeho cello tak zdobí několik anti-relaxačních songů. Vznikla tak nahrávka která uzavírá období let 2010 až 2012.

1999 6661 2013

Valašskými hvozdy bloudil. Schován ve stínu černých smrků. Přichází posel ...  Kdy jindy než na podzim se k původní sestavě Richi, Kořen, Stankee.mdfk přidává biomechanický zaklínač DIABOLOS. Převozník ze severu. V jedné ruce smrt a v druhé scíplého potkana. Prohnal se zkušebnou a SLEČNA ANAL PHABET tak má svého osobního rouhače, který ihned zaujímá postavení u mikrofónu. Záhy na to, kde se vzal, tu se vzal. Ze zadku do pusy. Zjevil se i zmrtvýchvstalý praso-grinder PATRÜCK (ex-FUCKON), aby obsadil post druhého kytaristy. Kapela v téhle sestavě dává do kupy nový umělecký materiál a zkouší jaké to je vystupovat živě před lidmi.

 

UKŘIŽOVANÝ KŘEČEK

Psal se rok 777. Namrdaný Satan to tehdy netrefil do šestek. Pod vlivem úplňku dochází v kapele k menším změnám. VLADAN, ostřílený rožnovský metalbeater vystřídal u basy STankeeho, který svůj umělecký talent přenesl do virtuální linie a útočí na posluchačský lid pomocí různých remixů a digitálních záhad. Jehovužel z blíže specifikovatelných důvodů opouští Slečnu Phabetovou kytarista PATRÜCK. Nedlouho poté dochází dech i zpěvákovi.  DIABOLOS opouští kapelu ze zdravotních důvodů. Stihne ovšem jěště se slečnou Anal pobyt v ziki.records@gmail.com studiu. Nahrávání, mixu a mástrování se ujímá velice trpělivý Petr Zikmund. Anal Phabetová je tedy zase vtom. 

 

ANTIBISKUP

Všechno pod sněhem, dojezd jak prase, porodní bolesti, nervozita, drak, věky napětí a naše slečna přivádí na svět svůj druhý cd počin, jenž přesně v šestý den šestého měsíce v 7 hodin a 6 minut ukončuje dohodu s cirkusem pana Ďábla.

Jinak, než osudové, nelze nazvat setkání kdy v bezpečných vodách Murytuli te Restaurant Kořenovi skřížil cestu PAVEL/JAN/OTA. Jack objal Myslivca a hned příští zkoušku má Slečna Anal Phabet zpět svou druhou kytaru. Díky bratrům z Bronxu dostává Anal Phabetová tip na i nového sbormistra. JANEK GRINDKOT ihned přijímá nabídku a během zimní přestávky kapela sehrává stávající materiál, aby od února 2019  mohla opět terorizovat své posluchače na svých živých vystoupeních.

 

 SLEČNA ANAL PHABET

v sestavě:

GRINDKOT - wc

KOŘEN - drc

RICHI - grc

PAVEL/JAN/OTA - grc

MAJSTER VLAD - brmm

STANKEE.MDFK - grg

tak píše další temnou kapitolu. Kapitolu plnou hnusu, análních zážitků, křesťanské nenažranosti, smutku a hulení,do piče....