Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sladký Konec psychedelic / Praha

„pijeme pivo“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Členové

Kontakty a odkazy

+420603289571 - Kestřa

Dodatečné info

Sladký Konec vznikl na sklonku roku 2005 na troskách žižkovské undergroundové
formace Gi Gie Bend. Udělali jsme nové písničky. Zůstal psychadelický zvuk. Přišly čerstvé posily. Band zůstal na Žižkově. Kapela začíná krát  v sestavě Zombie, Kestřa, Swetja, Petr Slezák, Fany, Cigi. Po natočení CD "Tak už máte co jsme chtěli" odchází houslista Cigi a nahrazuje ho Martin Žďánský se kterým jsme hráli ještě v Gigie Bandu. Kapela pravidelně koncertuje. V roce 2009 odchází bubeník Fany za svými projekty. Nastává tříletá anabáze s bubeníky, kdy s náni hrál a stále hraje záskoky Modrák, Zdeněk Rampa, rok se zdržel Pavel Skala a rok Ondřj Šísl z Vejfuků. Na cestě do Liberce v květnu 2012 se k nám připojil nový bubeník Pekáč. V této sestavě hrajeme výroční koncert 15. let smečky (myšleno Gigie Bend a Sladký Konec), kdy s námi hrají v Fatalu snad všichni hudebníci, kteří oběma kapelama prošli. Začíná léto a kapelu opuští kytarista Petr Slezák. Sladký Konec přes léto dává dohromady novou sestavu - Zombie, Kestřa, Swetja, Pekáč, Bubák a Pavel Cing, která na podzim 2014 vyráží na pravidelné štace, odehrává Svědkovi 60, koncert v bordelu Extáze, konceret ve Vagonu proti komuismu, totalitě a nesvobodě, silvestrovské Bystelené voko a 26. Hočiovky. Na jaře 2015 se blíží se 300. koncert Sladkého Konce.

V 2. čísle Voknonovin vychází dlouhý článek o Sladkém Konci a Gigie Bendu, který mapuje jejich více než 15. letou historii.

https://www.facebook.com/pages/Sladky-Konec/133477713419278?fref=nf

Bio a historie

Ondřej der Zombie Sladký - kytara, zpěv

Jarda Kestřa Kestřánek - basa

Swetja - kytara, havajka, pila, teremin,

Pavel Cing  - housle

Petr Bubák Bubák - kytara

Míra Pekáč Pekař - buben

 

www.sladkykonec.cz

 

email: jk@wip3.com

Pohybujeme se v Praze mezi Hospůdkou Nad Viktorkou, Vystřeleným vokem, Aerem, Cafe souteren, Parukářkou a karlínskou Černou kočkou. Sem tam Cafe na půl cesty a sjedeme Vagon, smíchovský Blues Rock sklep. Občas si střihneme Brno. Rádi soukromé undergroundové akce, dáváme Magora u Skaláka, festivaly moc neumíme. Ale občas jo. Jak kdy. V Matrixu každý rok bojujeme proti komunismu. Hrajeme nahlas a přes sebe, občas si dáme akusticky. Jezdíme do náchodské Maštele, do Borovnice, taky Trutnoff, hrajeme Bílou vránu, klub Orion, u prince Miroslava, ve Fatalu, Žižkovský suteren, v Byrytonu, na Klamovce, v Kuřeti v hodinkách, Cafe v Lese a v Malostranské Besedě. Skvěle je u Kiliho, u Špičky, v Dejvické nádražce, na Slamníku nebo v Modré vopici.
S kapelama se moc se nekamarádíme, ale máme rádi Hally Belly, Slum, Vejfuk, Terru Ignotu a Velvety.

 

.

Fanoušci: 66

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
1
Návštěv celkem
9 080
Poslechnuto skladeb
3 583
Profil registrován
18.3.2011