Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Střepy pop-rock / Havířov

„Koukni na náš nový singl! https://bit.ly/352J0Q1“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 4

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
4 053
Poslechnuto skladeb
3 851
Profil registrován
28.11.2016

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Zpěv, Syntezátor / Sampler
Nástrojové obsazení: Kytara, Housle
Nástrojové obsazení: Baskytara
Nástrojové obsazení: Bicí

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme parta čtyř kamarádů z Havířova, hrající pop/rockovou muziku inspirovanou britpopem a indie. Zakládáme si na hlavních melodických rifech a plnohodnotných autobiografických textech

O texty a základní melodii a harmonii písní se stará především náš zpěvák, kytarista a frontman Tomáš Lipina (19) který je také zakladatelem kapely. O hlavní stránku aranží se stará houslista Honza Jedlička (27), který párkrát během koncertu vezme do ruky i kytaru. O rytmickou stránku písní se stará náš bubeník Daniel Figura (20) společně s baskytaristou Alešem Jedličkou (17), kteří jsou svými hudebními znalostmi a zkušenostmi vždy kreativní.

 Za sebou máme koncerty v klubech, plesech a akcích měst.

Chystáme se na vydání našeho prvního CD, které by obsahovalo většinu písní z našeho repertoáru.

 Naše bohatá fanouškovská základna je zárukou vydařeného klubového večera, či jiné Vaší akce. Náš repertoár čítá 18 autorských skladeb. Jejich nápaditost, melodika a pop/rockový charakter umí zaujmout a nadchnout široké spektrum posluchačů.

Fanoušci nás mohou navštívit na našich facebookových stránkách:

www.facebook.com/skupinastrepy

nebo našich webových stránkách

www.skupinastrepy.cz

nebo na bandzone

www.bandzone.cz/skupinastrepy

Bio a historie

Hudební formace Střepy vznikla v roce 2016, kdy se sešlo několik již pár let ostřílených havířovských hudebníků, kteří v té době neměli zrovna do čeho písnout. O texty a základní melodii a harmonii písní se stará především kapelník a frontman Tomáš Lipiňák (20). Dříve si pohrával v hudebních projektech jako Lost Personality nebo Vecktor(možná znáte možná ne, teď už je to jedno) . Po tom, co Vecktor ztratil velikost, směr a svůj cíl chtěl odstartovat svůj sólový projekt, ovšem po pár večerech proseděných u piva s přáteli zjistil, že jsou zde i další chalani, kteří by rádi započali nové hudební projekty. Honza Jedlin (27) dříve účinkoval především jako houslista v kapele Nou Smouking, která v Havířově a okolí už měla své jméno a vědělo se o ní. Bohužel i tahle formace přerušila svou muzikantskou činnost. Na housle také doprovázel například Veroniku Vivi Vrublovou (tu kočenu ze superstar). Ve střepech se uchytil jako hráč na housle a elektrickou kytarku(chápeme? Fajn! Jdeme dál!). Danko Figura (20)  hraje na bicí. Je známý jako současný bubeník kapely That Shy Band (toho stydlivého bandu, fšak ty vieš). Krom hry na bicí ovládá perfektně i hru na klávesy, kytaru či baskytaru. Dříve bubnoval například v kapelách Broken Brouk nebo Beztřídní společnost (industriál má potenciál!). Nejmladším členem je Aleš malý Jedlin (17), nadějný baskytarista, jenž (sází) sklízí (na každou půdu útočí) aplaus při každém koncertě. Aleš svou hudební kariéru započal teprve ve Střepech. Nejde pouze o shodu jmen, ale je Honzovým bráchou (nečekaně..). Na ságo nás občas také doprovází Kuba Kostel (22-čti Synagoga, Mešita), který má na starosti veškeré AjTý okolnosti okolo nás.

Do budoucna bychom chtěli více a více nacházet osobitý hudební směr, kterým bychom se vydali a zaujali svým hudebním projevem, co největší množství posluchačů a vnutili se do srdcí (a dále pak níže a níže) co možná největšího počtu kočenek. Naše české texty jsou sice známkou snahy prosadit se v tuzemských vodách, ovšem nebránili bychom se ani koncertům v zahraničí.