Sklad by walda - Album: Korální zpěvy | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sklad by walda experimental-psychedelic / Praha

„https://sklad-by-walda6.webnode.cz/“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Vydavatelství: The Catcher in the Dream
Producent: Honza walda Valík
Mix: Jakub Pech
Mastering: Jakub Pech
Album art: Honza walda Valík

Album
Korální zpěvy

CD

2015


Album Korální Zpěvy je maličký průhřez tvorbou mou z let začátečnických až současných, v pravém slova-smyslu stejných a skorem neměnných. Akustické skladby jsou prvotinami, které mne stále neopouštějí a elektrifikované plísně jsou buď sebou samými předělány, neb vzniklé dávnou náhodou v art-folkovém experimentu. Podbarvením text jest z mého, co by kámen v řece utopil, básnického období. Skladby se zdají býti jednoduchými avšak ve své syrovosti pravděpodobnými příběhy ze životních fádních příběhů z let 2003 – 2015, podpořeny v občasnostech baskytarovými tóny Jakuba Pecha (Kakapo, B4...).
Korální zpěvy jsou absolutním „home-made“ projektem s maličkou profesionální vsuvkou a kdo by zájem o CD měl, nechť se dostaví na neoficiální křesty v omezeném podmnožství anobrž dorazí na koncert SKLAD by WALDA a může získati album, o kterém se nejen nebude psát, ale které se nebude jen tak poslouchat.
Svůj i ovšem Váš
SKLAD by WALDA

01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11