SKiFF - O kapele | Bandzone.cz

SKiFF hardcore-punk / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • KOSÍME PRAVDU
  "KOSÍME PRAVDU"
 • MÁ LÁSKO
  "KOSÍME PRAVDU"
 • SKiFF
  "KOSÍME PRAVDU"
 • NARVAT TO POD ZEM (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • BEJVALEJ KÁMO (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • DEJ SVÚJ ŽIVOT TAM (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • PROFESOR (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • SOUDÍŠ MĚ (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • MICHAELA (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • MAČETY (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • HLAVOLAM (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • MÁVEJ (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • PRAHA (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • JAKÝ TO JE (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!
 • SLUNEČNÝ DEN (2014)
  Narvat to Pod Zem!!!

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv
Nástrojové obsazení: Baskytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

SKiFF 2014 - hardcore fucking prague

Tak co říci, je léto 2014 a kapela SKiFF se konečně ustálila a dala na správnou cestu svého konání a myšlení. Proběhl veliký filtr lidí okolo nás a i v kapele. Po dvou pokusech snahy, aby nás bylo pět, jsme nakonec zůstali jen ve čtyřech a musíme říci, že nám to zatím vyhovuje. Natočili jsme desku u Miloše DoDo Doležala ve studiu "Hacienda" , která vyjde 16.8.2014 na festivalu Rock of Sadská, kde jí i společně s Milošem pokřtíme. Věříme, že plány kapely se uskuteční a že se nám bude už jen dařit :-))) Nakonec můžete posoudit sami na plánovaných koncertech, kde uslyšíte to co jste ještě neslyšeli.


Těšíme se na Vás

We love you!!!!

 

kapela SKiFF


 

 

 

 

Tlustá čára za minulostí!!!!

SKIFF 2013

 

Začátkem roku 2013 vznikl nový projekt sloučením dvou kapel, Jednalo se o pop-rockovou kapelu LaSpilky v čele s muzikálovým zpěvákem Ladislavem Spilkou a hardcore-crossover kapelou SKIFF. Museli se udělat personální změny v členech obou kapel a vybrala se sestava, která je nejlepší pro myšlenku nové kapely. Název se po domluvě ponechává jako SKIFF.

 

Kapela se stala svobodná v myšlení a bez jakéhokoliv omezení začala pracovat na nové tvorbě. Dalo by se říct, že od základu se kapela proměnila v profesionální hardcore-punkovou kapelou. Brutální základ z bývalé kapely Skiff a melodikou a neuvěřitelným bubeníkem¨z kapely LaSpilka dává Ladislavu Spilkovi široký prostor pro jeho hlasové možnosti.

 

SESTAVA 2013

 

Ladislav Spilka – vocal

Jan Bárta – guitars, vocal

Jan Zázvůrek – guitars, vocal

David Štajner – guitars, vocal

Petr Čermák – bass, vocal

Daniel Pitra – drums

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kapela vznikla kolem roku 2005/2006. Aktivně hraje od konce roku 2006. Vznik kapely má nasvědomí Honza a Jouda (kytara + basa). Později se k nim přidal bubeník Láďa Spilka. V této sestavě vymysleli 4 songy a obohatili druhé místo kytary Pavlem.  V této sestavě jsme hráli spíše metal než Hardcore.  Ale naše cesta se uchylovala  do Hardcoru. Dlouhou dobu jsme scháněli zpěváka. Toho jsme sehnali přes Pavla, který náhodně na koncertu kapely Admit one´s Guild objevil Michala (basák a zpěvák z kapeli Admit One´s Guild). A bylo nás Pět!!! Opřeli jsme se do skládání nových songů a směr kapeli byl dán - Hardcore!!! Chtěli jsme to ještě trochu obohatit a tak jsme přizvali do kapely ještě perkusionistu Ondřeje, který vyplňuje se svými bubínky mrtvá místa, a na svůj sud od Pilsneru vydává nádherně zvonivý udér těžké doby !-) SKIFF HARDCORE PRAHA

SKIFF zaznamenal další změny!! Po nepodařených pokusech našeho bývalého zpěváka MICHALA se postu frontmena a zpěvmistra chopil zvukař ( Honza Zázvůrek ) , který nás nahrával ve studiu! Byla to skutečně neuvěřitelná náhoda!!! Teď jsme opravdu rádi že ho máme! Honza přinesl nové světlo do kapely! Tímto bych nechtěl urazit Michala ( bývalého zpěváka ), který byl opravdu dobrý, ale někdy to tak prostě bývá!!!! SKIFF HARDCORE PRAHA

Další změny zaznamenala kapela v roce 2009. Kdy jsme se rozhodli vzít nového bubeníka. Né, že by na to Láďa nestačil, ale díky svým stálým nemocem a vytíženosti v divadle neměl moc času a brzdil tak vývoj celé kapely. Ale neodešel z kapely ba naopak. Chytil se postu který mu de nejlíp, a to je zpěv (řev) :-) Takže kapela SKIFF má tímto dva zpěvmistry a nového bubeníka (Honzu Sochu).

 

……..SKIFF a rok 2010………

Je to tak.Ani tento rok a to jsme zhruba v půlce, se neobešel bez zásadních personálních změn v kapele.Je to dáno přirozeným vývojem každé kapely,  chcete-li, hudebního tělesa.Kapela SKIFF se jistou dobu potýkala se situací, ve které bylo třeba vyplnit místo chybějícího kytaristy.

Po dlouhém  a ustavičném hledání, se jím stal kytarista z rozpadlé kapely

 CURE PORTENT-- William Blakes

Všichni SKIFF(ERS) členové pevně věří,že Will bude obrovským přínosem pro práci na novém materiálu.

……..SKIFF a rok 2011………

 

Jak už to bývá každý rok, i tento rok přinesl změny do sestavy kapely SKIFF. Na konci minulého roku odešel z kapely kytarista Will. Doufáme že se mu bude dobře dařit. :-) Do kapely přišel nový člen a to v podobě Michala (Bene), který zaujmul post druhého zpěváka a "rapera". Pokoušíme se naší tvorbu co nejvíce obohatit. Jsou spekulace, že se do kapely vrátí i bývalý člen Ondra (inexis) a se svým nemalým arsenálem perkusí ukáže zač je toho loket.

Kapela SKIFF chystá do konce března vydat CD. Tak nám držte palce ať to stihneme :-). Můžete se těšit na přehrání starých věcí s novým zvukem a úplně nových věcí i v češtině.

 

................SKIFF a rock 2012

 

V tomto roce se Skiffu moc nedařilo. Měnili jsme sestavy druhých zpěvmistrů, jelikož náš milý Zaza je stále zaneprázdněn. Nicméně vždy když může, tak to je super!!!!! :-) Do kapely se Nám usídlil však nový člověk Zdeněk Lorenz zvaný "Flordance" nebo též "Zlordance", tak věčíme, že jeho bytelnou stravou vypracovaná postava, přitáhne nejen mraky holek, ale také dodá Skiffu novou tvář Hardcoru!!! Koncertů v tomto roce moc nebylo, ale když byly, tak stály za to!!! K natočení alba jsme se opět nedostali, ikdyž jsme našeho akademika mistra zvuku MgA uháneli jak se dalo. Prostě NO TIME!!! Budeme doufat. že rock 2013 bude plodný a úspěšný!!!


Děkujeme za přízeň

SKiFF

Kontakt SKIFF : zewlingbush@seznam.cz , 723 781 238

 

Bio a historie

SESTAVA 2014

Láďa Spilka - zpěv

Jan Bárta - kytary, vokály

Petr Čermák - basa, vokály

Dan Pitra - bicí nástroje

 

 

 

 

Bývalý členové:

Honza Zázvůrek (ZaZa) - kytary, vocal (řev)

David Štajner (Dave) - kytara

Michal (Bene) - RAP, vocal

Michal Kolomý (Kronoss) - zpěv

Ondřej (inexis) - Perkuse

Pavel (Géba) - kytary

Radek(William) - kytara

Zdeněk Lorenz (Zlordance) - vocal, řev, zpěv, Rap

Honza (Socháč, AH) - Bicí

 

 

Kontakt SKIFF : zewlingbush@seznam.cz , 723 781 238, 608 240 847