Sinistra - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sinistra metal / Olomouc

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28

Immortal

Jelikož mi trochu vadilo, že profil našeho bývalého tělesa leží zcela netknutě, tak jsem se rozhodl, že ho budu čas od času updatovat skladbami ze své "domácí dílny" (nejedná se o nic světoborného, nemám ani vybavení ani potřebné know-how).:) Zatím se asi bude jednat jen o instrumentální podklady, neboť na dohrávání vokálů není dostatek času. Kdo by měl zájem, tak tady je první skladba - Immortal - která se v poněkud jiné podobě objevila na našem posledním koncertě... tak poslouchejte, kritizujte, stahujte, atd...

V této podobě to prozatím asi zůstane, neboť mně mé 2 další kapely (Fearsome a Callibos MS) vytěžují na max.


Honza


Změny v kapele...

Upraveno:

Jak už možná někteří z vás ví, v nedávné době došlo k dost radikální změně uvnitř kapely. Vzhledem k delší stagnaci, nedostatku času a odhodlání některých členů, dospěla situace do rozhodnutí obměnit některé pozice. Zbytek členů se ovšem na základě této skutečnosti rozhodl, že ani jim už nemá naše uskupení co nabídnout a nemají další energii na opětovné hledání nových spoluhráčů a následný restart, tudíž z kapely odchází také. 

Z toho vyplývá, že se momentálně Sinistra dostává do stavu "one man project". Vzhledem k tomu, že materiálu (včetně textů) se mi podařilo (s pomocí ostatních) shromáždit příliš na to, než abych tuto kapitolu jen tak uzavřel, obrácím se tímto na všechny přátele, fanoušky a muzikanty s prosbou o pomoc při shánění nových spoluhráčů - tzn. kytaristu, klávesistu (kdyby se nějaký našel:) ), baskytaristu, bubeníka a zpěvačku.

Pokud víte o někom nebo jste sami schopnými muzikanty, uvítám všechny návrhy, nabídky a informace:-) - email: cabbal@seznam.cz, tel. 776 576 171

Honza


Děkujeme

Tak sobota je za námi. Moc děkujeme všem zúčastněným kapelám za super výkony! Snad se jim i přes slabší návštěvnost hrálo dobře a užili si to:)

Taky děkujeme všem návštěvníkům a kamarádům, kteří přišli podpořit tuto akcičku a snad se v hojnějším počtu uvidíme zase na nějaké další akci:)

Doufáme, že se v brzké době objeví info o dalším koncertě, do té doby se budeme věnovat pilování a tvorbě nového materiálu.

Keep it Metal!


1 2 3 4 5 6 79111316192123 24 25 26 27 28