SHR - Album: Agropop | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

SHR aggro-pop / Praha

„turné zrušeno“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Obrázek

Vydavatelství: StudioLKA
Producent: StudioLKA
Mix: StudioLKA
Mastering: StudioLKA
Album art: StudioLKA

Album
Agropop

CD

22. 2. 2011

Debutové album SHR spatřilo světlo světa začátkem roku 2011. Bylo nahráno na podzim roku předchozího ve studiu ztraceném uprostřed lesů. Obsahuje 5 písní SHR a 2 songy v koprodukci s Mr. Moustache (UK):

Dobové kritiky:

Tři úplně obyčejní kluci původem z moravských maloměst nahráli album, které je přesně takové, jací jsou oni sami. Upřímné až naivní, lidsky nedokonalé, nebere příliš vážně, ale zároveň je v něm patrný jistý posmutnělý podtón. (Jan Rejže)

V textech se snoubí humor se skepsí (možná by se dalo říci, že textař humorem skrývá svůj životní pesimismus), v hudbě zase interpretační nešikovnost s klukovským nadšením. Samostatnou kapitolou je zpěv, který takřka folkově křehké písničky podává s burácivým patosem a jen podtrhuje jak moc si SHR ze sebe utahují. (Petr Orál)

Pokud by Agropop měl být nějak zaškatulkován, tak snad jako folk, který se tváří jako bigbít. Ale opravdu nevím. (Michal Ušák)

Tři třicátníci se vyrovnávají s koncem mládí. (Vladimír Ust)

01
02
03
04
05
06
07