Shotgun Mayhem - Novinky | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Shotgun Mayhem grunge-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Necklace
  • Random crap
  • Finest Example
  • Awake

Hledá se bubeník!

(Upraveno: )

Tak teda konečně, po druhym koncertě jsme se rozhodli hledat bubeníka. Kdo nám pošle užitečné kontaktní informace vyhrává od kapely bonusových 5 piv! Zkušebnu s bicíma máme, jenom ten bubeník nám už schází.

Děkujem,
Šotgun Májhem

Druhej Koncert!

(Upraveno: )

zOMG!

Před nějakou dobou nám psal Tashi, jestli nechceme hrát s ortodoxní judaistickou skupinou Sodoma. Takže hrajem se Sodomou v sobotu 14. 9. 2013. Budem určitě mít mnohem víc písniček a bude to strašně alternativní a umělecký, že se všichni poserete z toho, jakej to bude grunge.
Akce tady.

OMFGLOL
LOLOMFG
LMOFGLO

První koncert!

Včera 14. 6. 2013 jsme měli v Matrixu první koncert. Byla to tak trochu i první zkouška a myslim, že to bylo trochu poznat. Ale i tak jsme vděční všem, co se na nás přišli podívat a ještě víc všem, kteří tam vydrželi i potom, co náš kytarista během extrémně drsné hry na kytaru ztratil tři struny. Chtěli bychom poděkovat i organizátorům akce a BrainWave production, že nás tam nechali zahrát a těšíme se na možnou budoucí spolupráci.

I přes nesnáze jsme teda odehráli první koncert a těšíme se na vás někdy příště, až si počádně ty písničky nazkoušíme a budeme vás moct ohromit ještě víc!

Jáchym