Shotgun Mayhem - O kapele | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Shotgun Mayhem grunge-rock / Praha

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Necklace
  • Random crap
  • Finest Example
  • Awake

Členové skupiny

Nástrojové obsazení: Kontrabas, Balalajka

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Dodatečné info

Jsme banda hovad z Prahy a jen tak z nudy jsme se rozhodli udělat si druhou kapelu na který bychom pracovali aspoň trochu intenzivně. Na kytáru hraje Blázen, kterej si dává sólíčka jako prase. Teplej Kokot zpívá a docela mu to asi i jde (jakožto venkovní pozorovatel si to teda aspoň myslim). Na pódiu předstírá hru na bassu Pepa, kterej svým umem krásně dokresluje songy. Posledním (avšak velice důležitým) kapelníkem je Křupan, kterej přesně a energicky mlátí do bubnů tak, že by na koncertech úplně stačilo mu nazvučit kopák. A opravdu poslední součást kapely je druhý kytarista Danča, kterej si moc rád něco dá. ;)

David - Čumáček, poznámka: Soflák je vágus, psal to když jesm v kapele ještě asi nebyl. Nicméně teď tu jsem a hru na kytaru předstírám já. Hraju v námrdový kapele a proto předstírám že jsem Country Kytarista z farmy.  Blázen mě kryje a hraje všechno co může takže to vypadá že hraju fakt hustě. 
PS: Pepa nemá přezdívku :( 

Soflák & spol

Bio a historie