Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Shot-C pop / Brno

„31.05. PRAHA!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Hey Ya! 28 ×
  • Mezi horami 19 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Zpěv
Nástrojové obsazení: Zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme brněnská vokální skupina Shot-C.
We are Shot-C, the vocal band from Brno, Czech republic.

Členové

→ Andrea Simba Leová - Alt
→ Patrik Šudák - Tenor
→ Tomáš Votýpka - Barytenor
→ Dalibor Hradský - Baryton
→ Tomáš Tomi Pizúr - Bas
→ Filip Jahn - Beatbox

Bio a historie

V lednu 2015 se 4 hoši (Dalibor, Tomáš, Patrik a Dominik) ze sboru tišnovského gymnázia rozhodli, že si zkusí zazpívat nějakou písničku od Pentatonix. Protože byli jejich tvorbou úplně unešení a chtěli dělat něco podobného, rozhodli se, že nacvičí píseň "For the longest time" od Billyho Joela, se kterou pak vystupovali na školní akademii. V programu však zapsáni nebyli, protože se o jejich vystoupení rozhodlo až pár dní předem, a tak se jim začalo říkat "Šotci". Tento název jim v poněkud jiné formě zůstal dodnes.

V září roku 2015 se rozhodli do svých řad povolat beatboxera, kterého stále nemohli najít. Filip řekl, že to zkusí, a tak začal svoji dráhu beatboxera.

Další dva roky cvičili, zpívali i vystupovali. V prosinci roku 2017 se Dominik rozhodl ze skupiny odejít, a tak jsme povolali nového basáka Tomiho a s ním i naši zpěvačku Simbu. V tomto složení zpíváme dodnes a začátkem roku 2019 jsme vydali první oficiální videoklip.

Fanoušci: 5

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
2
Návštěv celkem
235
Poslechnuto skladeb
47
Profil registrován
2.5.2019