Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Shitstorm death / Hořovice

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • oběť 755 ×
  • aréna 394 ×
  • smrt 269 ×
  • strach 217 ×

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara
Nástrojové obsazení: Bicí
Nástrojové obsazení: Zpěv, Kytara
Nástrojové obsazení: Kytara

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Bio a historie

Jednoho krásného jarního dne v roce 2014 se parta čtyř kamarádů (Míra, Jarda, Martin Š. a Martin F.) rozhodla, že je čas zkusit něco nového, a tak vznikla kapela Shitstorm. Bylo to zvláštní, ale odvážné rozhodnutí vzhledem k tomu, že kromě jednoho člena nikdo neměl hudební nástroje ani aparaturu a ani sebemenší tušení, jak se hudba dělá. Ale o to větší nadšení pro věc panovalo. Vše potřebné se nakoupilo a hurá na to! Asi rok si nová kapela osahávala své možnosti než se přišlo na to, že to takhle dál nepůjde. Jeden člen (Martin F.) kapelu opustil a nový přišel (prý jen na zkoušku, ale stále drží, chlapec šikovný - Miky). Psal se duben 2015. Kapela už něco málo zvládala a přišla nabídka hrát v červnu 2015 na Felbabce. Kluci se do toho obuli, aby mohli poprvé vystupovat. Přišel den "D", a kdyby nebylo páru prasklých strun, technických problémů s mikrofonem a jiných podobných drobností, dopadlo by to fajn. O týden později proběhlo další vystoupení na Lhotce - to už bylo lepší. V kapele začal převládat názor, že by to chtělo ještě jednoho kytaristu. A tak v červenci 2015 přišel benjamínek kapely - Lukáš. Rázem byla sestava kompletní.