Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sheeva Yoga power-violence / Ostrava

„SY + DE split LP konečně venku!!!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Text skladby Dress Code


z alba Sheeva Yoga / Say Why? (split 10'')

Autor hudby: Sheeva Yoga
Autor textu: Sheeva Yoga

DRESS CODE
Číst myšlenky je značně náročnější úkon oproti rozpoznání toho „správného“ dresu, vlajky, image, kůže,… Člověk je jak známo individualitou mající právo na svobodné sebeurčení. Ale také rád třídí, srovnává a oplocuje. Diverzita je nezpochybnitelně podstatná pro vývoj, avšak problém vzniká, pokud se vymezuje a „rozdílní“ na sebe jen koukají přes ulici anebo se dostaví stará známá hloupost. Zamíchat a protřepat. Baník je pyča!

DRESS CODE
To read thoughts is much harder than to recognize „proper“ jersey, flag, image, skin,… As we know the man is individual with right for free self-determination. But people also like to separate, compare or enclose. No doubt that diversity is essential for social progress. However, here goes trouble, if we demarcate our minds and guys with long hair just stare alone at short haired across the street. It’s even worse when you add a bit of stupidity. Baník is twat!