Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Semen Dañados rap-progressive / Leeds

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Skoro konec.

Serus Luďia.

No mam tu pro vás možná trochu špatnou zprávu, Semen Dañados svým spůsobem končí, důvod je takový že SharpRot se už definitivně vrací do ČR tudíž od sebe budem nejakých 1800KM a neni možnost nahrávat. O velkých prázdninách za ním letím takže můžete minimálně ještě jednu pecku čekat na konci Srpna.

Takže konec to není definitivní ale už něco budem nahrávat jen hodně velmi z řídka.

Mějte se fajn a doufám že občas sem nakouknete a sposlechnete nějakej náš track  ale pokud sem přibyde něco nového určitě se to dozvíte.

Dolor & SharpRot. 


Život je fajn.

Serus Luďia.

Takže konečně je to tu , napsal sem nový song s nazvém 'Život je fajn'. Doufám že se to do konce týdne nahraje a bude k poslechu vaším uším. Chtěl sem poukazat na to že i když si nežiju nějakej extra život tak je to prostě fajn a trocha aby se ty ostatní lidi co si furt na něco stěžujou tak aby se trocha nad sebou zamysleli a nakonec jelikož jak mnoha zvás ví tak hrajeme MS v hokeji a já sem věrný fanda hokeje vešla se tam sloka i o našem krásném hokeji tak doufám že fanoušci Českého hokeje to ocenní a Hatery mam v píčí ,)).

Tak se zatial mějte fajne a nezapomeňte čekovat Bandzone pro noviky ohledne projektu 'Semen Dañados'.

Dolor & SharpRot 


Legendární Kambek

Zdravím.

jistě jste si všimli nového songu 'Legendární Kambek', jehož interpretem není projekt Semen Dañados, nýbrž mé alterego SharpRot feat. Radek Grabowski. Důvod, proč tomu tak je, je prostě fakt, že jsem tuto píseň nahrál několik měsíců před tím, než byl vůbec projekt Semen Dañados založen a nemám kam jinam bych ho umístil.. :) doufám, že se bude líbit, stejně jako ostatní skladby naší tvorby. :) 

Jinak snad se nám s Dolorem podaří v blízké době sepsat a nahrát nějakou novinku, takže se určitě těšte :)))

                                               SharpRot &Dolor