Setoplete - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Setoplete pop-ska / Praha

„Zasetopletíme 2.12.2019 na Vítkově, tak přijďte!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Páni z Kaprtýmu- Akordy na kordy (2016) 516 ×
 • To se prostě stává- Akordy na kordy (2016) 397 ×
 • Akordy na kordy- Akordy na kordy (2016) 367 ×
 • Doba ledová- Akordy na kordy (2016) 321 ×
 • Dávno se mi stýská- Akordy na kordy (2016) 290 ×
 • Einstein- Akordy na kordy (2016) 274 ×
 • Farmář José- Akordy na kordy (2016) 235 ×
 • Pohádka o Sněhurce a sedmi trpaslících- Akordy na kordy (2016) 226 ×
 • Golf- Akordy na kordy (2016) 219 ×
 • O lordovi- Akordy na kordy (2016) 197 ×
 • Relaxační typ- Akordy na kordy (2016) 201 ×
 • Dáma v černém náručí 830 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Dur na moll 918 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Houslista Ben 647 × Stáhnout MP3 zdarma
 • V Kolíně 824 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

Večerník Praha...

Ahojda!

Přihlášení na Bandzone se s přihlášením sešlo a jelikož jsem byl náhodou u toho, rozhodl jsem se, že udělám přítrž informačním šumům nejmenovaných médií a pěkně si zrekapitulujeme poslední dění v Setoplete.

Jak je naším dobrým zvykem, máme vás o čem informovat..:-) Tedy tak. Odehráli jsme príma koncert v klubu Matrix. Báli jsme se, jelikož to bylo ve středu, že se vás dostaví málo, ale podcenili jsme vás hluboce, za což se omlouváme ještě hlouběji..Vytvořili jste výbornou atmosféru nejen nám, ale i klukům z Los Platanos a Likke Till. S L.T. jsme hráli vůbec prvně. Jak to šlo do sebe můžete posoudit, jistý je, že nám se to líbilo moc. Možná se v budocnu dočkáte podobných kooperací s tímto bezva bandem a třeba i jinde než v Prahe..:-) Takže klukům díky! Hráli jsme novou věc, trošku country lazenou, s kterou nám vydatně pomáhal kamarád a houslista Honza Chvojka, začež díky.

Další príma akce který jsme se zúčastnili byl ples Posázavského Pacifiku tentokráte v Čerčanech. Měli jsme nějakou řádku problémů, ale nic a nikdy dokonalé býti nemůže..Měli jsme netradiční repertoár a lidi to bavilo a to je pro nás nejdůležitější. Objevil se tam nový host našeho uskupení a sice saxofonistka Anička, která nám vydatně pomohla tuším se dvěma kusy..Taky díky.:-)

Jinak děkujeme všem novým fanouškům registrovaným zde na Bandzone. V sekci koncerty se asi 5 minut po tomto příspěvku oběví zbrusu nová a lakem vonící aktualizace, tak na to jukněte, protože mluvit o hudbě je jako tančit o architektuře...

CHOĎTE NA SETOPLETE, JE TO DOBŘE! - Lišák.


Informace průběžného charakteru Setoplete se týkající...

Čau bandzouňácí!

V první řadě bych ve svém dnešním živém vstupu rád přivítal nově přihlásivší se fanoušky, a to ať už s titulem, nebo bez. V druhé řadě bych si šel rád lehnout a konečně se vyspat, ale to ještě nemůžu, jelikož je tady to okýnko ještě moc velký a nerad bych vás šidil. Za poslední dobu se toho moc nestalo, snad jen pár nových songů se nám v hlavách narodilo a tak je pro vás pilujeme a chystáme. Letos děkujeme za bezva atmosféru na Jídelnafestu, myslím že bylo opět na co koukat a co poslouchat..Děkujeme všem zůčastněným. V minulé době jsme měli nasmlouvány nějaké záležitosti týkající se vytváření hodnot v podobě hudební produkce v oblíbených palírnách nejen našich kamarádů. Ovšem díky dosti vysoké nemocnosti spektra muzikantů našeho bandu jsme těmto pokazili narozeniny, ale určitě to zvládli dobře i bez nás. Kdybychom měli v popisu práce točit pivo, asi by to bylo horší :-) Takže jím tímto děkujeme za pochopení a o to víc se na vás těšíme do Matrixu, Čerčan, možná Chmelnice a Podsklepena..O tom více příště.

Tedy dobrou noc,chuť a mějte se krásně a s muzikou!

Dr. Buben


Nějaký novoty..

Ahoj přátelé.

Kapela Setoplete vám všem přeje do nového roku hodně pracovních či studijních úspěchů, hodně štěstí, lásky, kamarádů a méně blbců na dostřel od vás. Je čas dát se s novým elánem ( ne se Žbirkou, ale s nadšením ) do práce a to jak pro chystající se maturitu, pro většinu členů kapely, tak i co se týče tvůrčí, rozumnějme hudební stránky. Proto vás zveme na první letošní prima koncert a současně i pro hodně z vás již notoricky známý festival Jídelnafest..Letošní ročník se netradičně koná v dobu, kdy nahoře zhasínaj ještě před večerníčkem, totiž v zimě a to sice 18.1. TR. Když zvládnem maturu, nebude nic stát v cestě a budete chtít, tak si to letos můžem dát možná i dvakrát. Ale dost polemiky..Více info na webu www.setoplete.com kde jest odkaz na stránky věnované přímo tomuto festiválku. Tak doražte, protože Setoplete a spousta další super muziky a nebo prostě jen proto, že je to dobře.

Taky tu máte jednu mp3jku z našeho webu, aby jste se toliko nenajezdili myší a povolený download všech kusů. Je tam na to takový hezký okýnko, tak to od nás berte třeba jako vánoční dárek..:-)

Mějte se krásně, skládejte básně a pište nám je..:-)

Her Trommler..:-)