Setoplete - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Setoplete pop-ska / Praha

„Zasetopletíme 2.12.2019 na Vítkově, tak přijďte!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

 • Páni z Kaprtýmu- Akordy na kordy (2016) 516 ×
 • To se prostě stává- Akordy na kordy (2016) 397 ×
 • Akordy na kordy- Akordy na kordy (2016) 367 ×
 • Doba ledová- Akordy na kordy (2016) 321 ×
 • Dávno se mi stýská- Akordy na kordy (2016) 290 ×
 • Einstein- Akordy na kordy (2016) 274 ×
 • Farmář José- Akordy na kordy (2016) 235 ×
 • Pohádka o Sněhurce a sedmi trpaslících- Akordy na kordy (2016) 226 ×
 • Golf- Akordy na kordy (2016) 219 ×
 • O lordovi- Akordy na kordy (2016) 197 ×
 • Relaxační typ- Akordy na kordy (2016) 201 ×
 • Dáma v černém náručí 830 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Dur na moll 918 × Stáhnout MP3 zdarma
 • Houslista Ben 647 × Stáhnout MP3 zdarma
 • V Kolíně 824 × Stáhnout MP3 zdarma

Novinky

21.12.2009 v 19:00 NA CHMELNICI!

Přijďte prožít kousek času vánočního s námi a nadělit nejen sobě, ale i nám hezký dárek a to nejen k vánocům, ale i k narozeninám.. Setoplete zestárlo, je mu 5 let, už se holí, voní a moc se na vás těší..


!!NNAARROOZZKKYY!!

Hola hej kamarádi drazí, slyšte slyšte co je nového. V dnešním příspěvku to vezmeme stroze a telegraficky, přičemž však přehledně a snadno pochopitelně..

A) Kdyby Setoplete bylo pes, je mu 35 let!

B) Za 12 měsíců bude setoplete 6 let!

C) Setoplete slaví 5 let!!!

To jsou tři zásadní a velice populární novinky..

V době minulé ostrá sestava Setoplete odehrála jen málo koncertů a to tak, že spíše neveřejných, předem řádně sjednaných.. K pětiletému výročí bandu se věřme chystá koncert v nějaké pěkné klubové palírně. Nejdříve nás ale můžete slyšet již tuto sobotu, 14.11. na akci JídelnaFest 2009, kde odehrajeme jeden vstupeček nabouchaný překvapeními k prasknutí, jak pro ty co nás neznají, tak pro naše věrné fanoušky a po pondělní zkoušce bych řekl, že určitě i pro hráče (rozumněj muzikanty) samotné..:-)

Další novinou co jsme pro vás přichystali jsou trička vydaná ku příležitosti pěti let vzniku kapely, jež mají tu vlastnost, že to na nich nelze pouhým okem poznat, tedy jej můžete nosit i za dva roky aniž byste se stávali terčem posměchu.. Pokud ho ale občas nevyperete, asi na něm bude znát, jak dlouho že už Setoplete hraje..:-) Kdo dřív přijde, ten dřív nosí, máme trička všech možných velikostí (blecha - orangutan - plejtvák) ve verzi jak pohlavní tak bezpohlavní (trika - tílka). Cena za kus je á150,- Kč, fotka s barevným řešením se objeví v galerii i zde.. Předesílám že jiných barevných řešení mají pouze trika "showdresová"  rozumněj služební, potažmo hráčská, nebo prostě jen naše!

Kdo víte že je dobře poslouchat Setoplete, určitě tušíte, že při svých krátkých tématických výletech do sousedních stylů hudebních, navštívila pop-rocková partička i pole s bavlnou v jižním Texasu. Tam potkala muže v kloubouku, z kterého táhla lihovina a tahal s sebou skřipky. Jala se o něm napsat píseň a dnes ji můžete vychutnat i zde na BZ!

Poslední,velmi smutnou novinou jsou personální změny v sestavě muzikantů.. Na vlastní žádost nás opustila naše nezanedbatelná posila, kamarádka, výborná zpěvačka a klavíristka, naše blonďaté sluníčko Verča Nešverová a po ní následovaly drobné neshody dlouhodobějšího charakteru, které vyústily v odchod naší dlouholeté skvělé spoluhráčky a výborné kamarádky Páji Gluckseligové. Jsem si jistý, že se pro ně najde uplatnění na poli hudebním a za celou kapelu jim moc a moc DĚKUJI za to co pro nás/vás udělali..

Choďte na Setoplete, je to tak dobře!!!

Martin "Lišák" Liška - bicí nástroje


Koncert!

Ahoj kamarádi!

Po delší zkouškovo - pracovně - maturitní odmlce se přihlásíme o slovo. Budeme hrát s kamarádem. Teda s kamarádem co se narodil v zemi, tam svoje mléko sál, do pusy vlezla mu hlína a on ji vykuckal..Jak zpívá Radek Pastrňák..:-) Krtinec zbudujeme ve Spolkovém domě Stodůlky, 13.2.2009, od 19:00 hodin. Tak nic nepodnikejte, je to den "blbec".. S náma nic nezkazíte..:-D

Děkujeme našemu kamarádovi co nikdy nebude vidět (řekla mu to maminka) za pozvání a těšíme se na vás!

Lišák.

P.S. Víc má Honzík na webu..