Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Self-hatred doom-black / Plzeň

„21. 1. 2017 v Modré Vopici v Praze!“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Self-hatred - "Theia" (teaser) 809 ×

Novinky

První koncert Self-hatred na "PHANTOMS OF PILSEN" 2014!

Upraveno:


Je nám ctí oznámit, že Self-hatred zahrají na plzeňských Phantoms of Pilsen. Bude se jednat o naše první vystoupení a jsme nadšeni, že proběhne právě v rámci tohoto skvělého festivalu. Očekávejte hutnou atmosféru podpořenou projekcí a spojení depressive blacku s funeral doomem v osobitém pojetí.

Fotografie je prací Kabria z personálně provázaných Et Moriemur a o logo se postarala Martina Samková ze spřízěných Llyr. Přátelé, děkujeme Vám!


LET THERE BE DOOM..!


Novinky v kapele

Po skvělých zkouškách máme hotový opus Slither, dokončují se další dvě skladby a životní tempo kapely začíná přesahovat funerální BPM . Byly zahájeny práce na logu, po jehož dokončení bude oznámen termín našeho prvního koncertu. A aby toho nebylo málo, dostalo se nám cti prezentovat se na prozatím nejmenovaném připravovaném tributu. Více informací již brzy!


SELF-HATRED ožili!

Upraveno:

Je mi ctí oznámit světu, že z původního jednočlenného projektu se díky zásahům osudu vyklubala plnohodnotná kapela stavící na spojení funeral doomu a depressive blacku. Self-hatred jsou nicméně osobitým spojením nás všech. Čistých vokálů, řevu a growlů se ujala Felis svého času působící ve spřátelených Dissolving of Prodigy, Quercus a Stínech plamenů. Baskytaru obstarává Štěpán Eret (GITS, Stollice), kytary Aleš Villingr (GITS, Stollice, Et Moriemur) a Pavel Janouškovec (Paraschutist), klávesy Michal Šanda (Gold of Athanor, Stollice) a za bicí usedl Datel (Aqva Silentia, Dissolving of Prodigy,SSOGE, Et Moriemur,Cruadalach).

Český doom metal ještě nevyřkl své poslední slovo.