Sedmé přání - Úvod | Bandzone.cz

Sedmé přání pop-rock / Brno

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • 2. listopad (EP Hvězdy v nás - 2016)
  Nezařazeno
 • Inspirace (EP Hvězdy v nás - 2016)
  Nezařazeno
 • Kapka života (EP Hvězdy v nás - 2016)
  Nezařazeno
 • Mix písní (Hvězdy v nás 2016)
  Nezařazeno

Kontakty

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Novinky

Vydání prvního EP!

(Upraveno: )

Všechny zdravíme :)

Jsme moc rádi, že vám můžeme oznámit vydání našeho prvního EP Hvězdy v nás, které jsme kompletně vytvořili vlastními silami.

EP se skládá celkem z 6 písní a 3 z nich + další kratší ukázky si můžete poslechnout v sekci Nahrávky na naší internetové stránce nebo zde na Bandzone. Písně budou postupně získávat také svůj vizuální charakter a budou zveřejňovány na našem kanálu na serveru Youtube, takže se určitě máte na co těšit.

EP bude zatím k dostání na koncertech, případně nám napište zprávu na náš Facebook nebo na email, který naleznete v záložce O kapele a nějak se domluvíme:) Další možnosti distribuce řešíme.

Přejeme příjemný poslech!

7.p

Hvězdy v nás

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

Iva Merunková

Kapela, která nemá obdoby. Teda aspoň já jsem ještě na podobnou nenarazila. Taková spíše na zamyšlení a příjemný poslech, než taneční. Moc dobře se to poslouchá a má to i hlubší význam. Ze všech písní mám velice dobré pocity. Neříkám, že je to kapela pro každého, ale myslím si, že stojí za to si ji aspoň jednou poslechnout.

Zobrazit všechny názory