Scenery - Novinky | Bandzone.cz

Scenery progressive-thrash / Mohelnice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • The drowning shadow of mankind (1997)
  Nezařazeno
 • Crown of Thorns (1997)
  Nezařazeno
 • Twilight of antiquity (2006)
  Nezařazeno
 • Evolution mirror (2006)
  Nezařazeno
 • Malleus Maleficarum CD Mental confusion (2012)
  Nezařazeno
 • Mental Confusion (Instrumental ) CD Mental confusion (2012)
  Nezařazeno
 • Apostate (2012)
  Nezařazeno

Reedice alba"The Drowning Shadow Of Mankind" vychází již 24.4.2023

(Upraveno: )
Dne 24.4.2023 vychází v reedici první deska mohelnické tech/death/thrash kapely "Scenery" _ "The Drowning Shadow Of Mankind ... after 25 years". CD s originálním zvukem v novém, 8-stránkovém bookletu, jakož i spešl trika si můžete objednat na stránkách "Pařát Production". Pozor, nabídka je limitovaná a časově omezená.

Scenery _ the first album: "The Drowning Shadow of Mankind" _ reedice after 25 years !!!

English version below.
Po 25 letech ožije první album mohelnických SCENERY „The Drowning Shadow Of Mankind“, poprvé vyjde jako lisované CD a v původní zvukové verzi.
Od počátku bylo jasné, že si SCENERY zvolili obtížnou hudební cestu, na které je nebudou doprovázet davy fanoušků a vydavatelé se o jejich počiny nebudou předhánět. Zato ale jejich netuctová a poměrně komplikovaná muzika vždy poutala pozornost příznivců sofistikovaných metalových extrémů a dnes už z odstupu můžeme říct, že kapela do značné míry předběhla dobu. Svou cestičku totiž začala prošlapávat v době, kdy ještě na scéně nebylo ani potuchy o nějaké renesanci a boomu progresivního technického death metalu. Ostatně i samotní průkopníci celého tohoto subžánru jako ATHEIST, CYNIC či PESTILENCE si museli na svou rehabilitaci a celkové docenění pár let počkat.
Předobjednávky CD a triček od 2.4 na www.paratshop.cz - datum vydání 15.4.
-------------------------------------------
After than 25 years, "The Drowning Shadow Of Mankind" comes to life again, for the first time as a pressed CD and even in the original audio version.
The band started treading their path at a time when there was still no knowledge of a renaissance and boom of progressive technical death metal on the scene. After all, even the pioneers of this entire subgenre such as ATHEIST, CYNIC or PESTILENCE had to wait a few more years for their rehabilitation and overall appreciation.
Pre-orders of CDs and T-shirts from 2.4. at www.paratshop.cz - release date 15.4.

Zpěvák

Zdar.

 Hledáme zpěváka/zpěvačku pro pobaltské turné. Má někdo chuť a odvahu do toho jít s náma?