Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

S.A.W rock / Krnov

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Sto očí 266 ×
  • Střílej 941 ×
  • Pomaloučku 391 ×
  • Pouta z pavučin 308 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Původně pouze projekt založený v létě 2015, ze kterého se pomaloučku vyklubala regulérní kapela. Jde o fúzi několika stylově odlišných muzikantů, kteří dělají hudbu jako svého koníčka.

Robert Lučan alias Rob (ex. brachanci Lučané, Euthanasia, TartarO:s) hraji od svých 13 let, z klasické kajtry jsem brzy přešel na elektriku, vždy jsem se zabýval především vlastní tvorbou, v současnosti mastím na: Cort 7string, Wah wah Vox, přes kopii Peavey 5150 a box osazen Eminence Texas Head.

Marek Merta alias Mára (člen Princess - Queen revival, ex. Meridian, GEO, Tropical Storm,TartarO:s,hraji každý den od pěti do sedmi, pak musím jit dat děcka spát. Valím na: Mapex, Premier, Pearl, Ahead, R-stick, Sabian, Gibraltar, Anatolian Yamaha a jiné věci, co mi půjčuje Ivo Honajzer....drumcenter.cz a za to mu moc dík.

Milan Hrbáč (hraji 35 let, ex. Triton, RnBlues s kapelou MayDay, jazz s 3Fo3, rockovou a bluesovou muziku s Marybandem) kytaru, foukací harmoniku, sax, klávesy a hlavně zpěv, SAW byla pro mně v 51 letech výzva....  a taky kamarádství s Markem.

Jaroslav Jedlička (ex. Klex, Metronom, Panta Rhei, Kabinet, DW8) jako malý kluk jsem začal hrát na tahací harmoniku, navštěvoval LŠU v Jeseníku, kde se seznamoval s klasickou hudbou na klasické kytaře. V 16 letech mně ale  uchvátila elektrická kytara. Hraji na: Kramer, Ibanez Prestige RG3727FZ-BH, Fokus, celolampu ESH HG 100/2, box 4x Celestion G12M 25W, super chorus Boss CH-1, wah Dunlop-cry baby, Boss NS-2 Noise Supressor, můj nový přírustek ENGL Invader 2 E642/2 + Footswitch Engl Z-9 a TC electronic G-Major.

Roman Strapek (člen Náhlá změna, ex - Spoluvina, North Mores) lidová škola na housle, od 16ti let baskytara. Hobluji na Aria 4strings, vedeno přes Peavey mark III, efekt Boss bassoverdrive.

Další spolupracovníci, kterým tímto děkujeme:

Jindřich Menzel (alias TONY) baskytara u skladeb Střílej, Hej brácho, Pomaloučku, Dravci v nás, Bojuj, Pouta z pavučin.

 

Bio a historie

2016 - EP: Dravci v nás

12/2016 - singl Sto očí