Satanchist (tribute page) - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Satanchist (tribute page) thrash-black / Praha

„Kapela není aktivní“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Kostelní výjevy hrůzy 553 ×
  • První se na oběť slétají supi 311 ×
  • Inkvizitor 239 ×
  • Pouta víry drtící 197 ×
  • Spalte Bibli 286 ×
  • Svět pátera pedofila 178 ×
  • Splozeni hříchem, spaseni vraždou 186 ×
  • Torquemado 131 ×

Členové

Kontakty a odkazy

Dodatečné info

 Brutal black/grind kapelu SATANCHIST založili roce 1989 Tomas s Pavlem. Na inzerát se přidal Stanley a ve zkušebnu proměnili byt Thomase. To se ale moc nelíbilo sousedům, takže byli nuceni najít vlastní zkušebnu mimo dosah světských lidí, v níž pak natočili několik demosnímků. Rozlet skupiny zabrzdil odchod Pavla a náhrada na sebe dala dlouho čekat. Po čase se jí stal bubeník Zombie, který přivedl kytaristu Pavla Řezníka. S nimi vznikli dva demosnímky. V roce 1992 odešel za vlastními projekty Řezník, jehož záhy nahradil Drtič řitních věnců. Z neveřejných demosnímků zaznamenejme "Smrtelnou hrozbu náboženství" (1989), brutal-blackový portrét "řešící problém inkvizičního terroru a brutalitu armády spásy". Grindcorový projekt "Svět v hovnech aneb v demogracii" vznikl po 17. listopadu 1989 a je namířen proti "mladičké, prohnilé demokracii". O rok později vznikl snímek "Hovenná devastace v Hondurasu". Obsahuje 666 skladeb a "jeho cílem bylo popsat utrpení lidí, kteří se nemohou v klidu vysrať ". Ještě v témže roce vyšlo demo "Svět je na bázi hoven" s úvodní a jedinou třívteřinovou skladbou. Posledním neveřejným projektem byla nahrávka "Digression Gott" (1990). První veřejný snímek "Drtiči kacířských pohlaví" - v textech ovlivněný knihou "Dějiny inkvizice", hudebně hlavně Bulldozer či Sodom, byl natočen až v roce 1992. V té době kapela vystupuje i živě - po boku Root na "Barče" apod.                                                   ( Encyklopedie Ohlasy Písní těžkých)

SATANCHIST:

Tomas Torquemada - kytara, chrlení střev

Drtič řitních věnců - guitar

Zombie - bicí

Stanley - massakr bass

ex:

Pavel - bicí

Pavel Řezník - kytara

Bio a historie

Brutal black/grind kapelu SATANCHIST založili roce 1989 Tomas s Pavlem. Na inzerát se přidal Stanley a ve zkušebnu proměnili byt Thomase. To se ale moc nelíbilo sousedům, takže byli nuceni najít vlastní zkušebnu mimo dosah světských lidí, v níž pak natočili několik demosnímků. Rozlet skupiny zabrzdil odchod Pavla a náhrada na sebe dala dlouho čekat. Po čase se jí stal bubeník Zombie, který přivedl kytaristu Pavla Řezníka. S nimi vznikli dva demosnímky. V roce 1992 odešel za vlastními projekty Řezník, jehož záhy nahradil Drtič řitních věnců. Z neveřejných demosnímků zaznamenejme "Smrtelnou hrozbu náboženství" (1989), brutal-blackový portrét "řešící problém inkvizičního terroru a brutalitu armády spásy". Grindcorový projekt "Svět v hovnech aneb v demogracii" vznikl po 17. listopadu 1989 a je namířen proti "mladičké, prohnilé demokracii". O rok později vznikl snímek "Hovenná devastace v Hondurasu". Obsahuje 666 skladeb a "jeho cílem bylo popsat utrpení lidí, kteří se nemohou v klidu vysrať ". Ještě v témže roce vyšlo demo "Svět je na bázi hoven" s úvodní a jedinou třívteřinovou skladbou. Posledním neveřejným projektem byla nahrávka "Digression Gott" (1990). První veřejný snímek "Drtiči kacířských pohlaví" - v textech ovlivněný knihou "Dějiny inkvizice", hudebně hlavně Bulldozer či Sodom, byl natočen až v roce 1992. V té době kapela vystupuje i živě - po boku Root na "Barče" apod.

SATANCHIST:

Tomas Torquemada - kytara, chrlení střev

Drtič řitních věnců - guitar

Zombie - bicí

Stanley - bass

ex:

Pavel - bicí

Pavel Řezník - kytara