Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Sandonorico symphonic-metal / Praha

„Natáčíme další singl - baladu ZIMA“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Říše věků - singl Nová ZeMě 1 939 ×
  • Nový den - singl Nová ZeMě 854 ×
  • Převozník - singl Nová ZeMě 465 ×
  • Kurtizána a kněz - singl Nová ZeMě 1 053 ×

Novinky

SANDONORICO + AWHILE v Kainu

Upraveno:

A je to tady! Prozatím převážně studiový projekt SANDONORICO, konečně veřejně a živě! Pište si do svých diářů neb tento koncert vejde slavnostně do skromných dějin českého symphonic metalu.

Pozvání k tomuto večeru přijala kapela AWHILE, která večer obohatí svým originálním progress rockem, je na co se těšit.

Patříš-li k těm, kdo ještě dává přednost kvalitě a jsi-li otevřen novým, neotřelým věcem, dělaných poctivě od srdce, v tom případě patříš ve středu 20.prosince do pražského rock klubu KAIN!


Webové stránky

Oficiálně uvádíme v chod naše webové stránky, kde můžete najít vše o projektu/kapele Sandonorico. Vaše přízeň je naše palivo. Děkujeme :-)

www.sandonorico.com 


Další singl z alba Nová ZeMě je na světě!

Upraveno:

Drazí metaloví nadšenci, přátelé hudby a všichni naši fanoušci!

Zcela směle a bez ostychu, vám konečně chceme představit první singl roku 2017 našeho projektu Sandonorico, který je již ryzí tvorbou z pera Lukáše Bradleyho a Zuzany Janišš.

PŘEVOZNÍK je první skladba, která vznikla po mnohaleté pauze spolupráce našich autorů a dokazuje, že některé věci i když nějaký čas spaly, fungují a zdá se, že čím dál lépe.

Na tento singl jsme patřičně hrdí neb se jedná o naprostou lahůdku našeho žánru, o které chceme říci, že rozhodně není pro typické komerční ucho a je naším favoritem a zároveň důležitým mezníkem historie projektu.

Na nahrávce se podíleli: Zuzana Janišš (zpěv), Lukáš Bradley (klávesy, sbor), Michal Měřinský (growl, sbor) Šimon Greško (klávesy, samply), Jan Pech (violoncello), Jan Císař (kytara), Dominik Reissaus (bicí), Matěj Havlíček (basa), Markéta Panská Frýdová (sbor)

- Zvláštní poděkování patří našemu mistru zvuku, mixu a masteringu Janu Zázvůrkovi. Jsi zvíře!
- Natočeno v HardWorkz studiu.