Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Salieri heavy-melodic / Nový Bydžov

„Právě chystáme Vidoklip...“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

  • Zlatá Horečka 2018- Babylón (2018) 603 ×
  • Giordano Bruno 2018- Babylón (2018) 309 ×
  • Ostrov Pokladů 2018- Babylón (2018) 483 ×
  • V zemi chladných vod a skal 2018- Babylón (2018) 442 ×
  • Zkáza letu 4590- Zkáza letu 4590 (2015) 1 281 ×
  • Zmije- Zkáza letu 4590 (2015) 926 ×
  • Musíš při mně stát- Zkáza letu 4590 (2015) 838 ×
  • Nikdy víc- Zkáza letu 4590 (2015) 624 ×

Po letní odmlce, opět na scéně přátelé.....!!!!

Ahojky přáteléééééééé....!!!

Jsme zase zde!!! Po letní nutné technické odstávce, způsobené  změnou adresy mé skromné maličkosti, jsme opět připraveni rozeznít své nástroje k tanci a poslechu naším fandům a samozřejmě i případným novým ouškám, které nás třeba ještě vůbec neznají, ale které by třeba rády poznaly naši hudební tvorbičku!!!!! Tak a protože rádi uvítáme nové tvářičky a dobré lidičky, dovolujeme si Vás všechny pozvat na nové akce, kterých se účastníme a sice 25.8.2017 na Chlumu u HK na Festivalu Malých pivovarů, kde si zahrajeme po boku skvělých Dragonů a nebo headlinera kterým není nikdo jiný, než kapela Argema, kterou určitě není potřeba více představovat!!!! Další vystoupení máme 2.9.2017 u našich skvělých přátel v Radvanicích, kde sídlí motoklub Jestřábích jezdců a kde vaří vynikající gulášek a jiné pochutiny, naprosto jedinečná Marcelka, bez které bychom nepoznali ten krásný kraj,kam bychom se chtěli vždycky rádi vracet a kde se tentokrát potkáme s našimi kolegy s kapely Roxor a dalšími!!! A to ještě není všechno přátelé!! Další termín jest na Vinobraní v České Třebové, které se koná ve dnech 22 až 24.9. 2017 a kde rovněž budeme mít tu čest hrát za "naše barvy" !!!! Termín ještě upřesníme, samozřejmě!!! Takže přátelé nespinkáme, jenom koncentrujeme síly na novou éru, kterou bychom rádi podpořili novým CD, na kterém už pracujeme, ale jelikož nechceme nic uspěchat, prosíme o strpení, aby výsledek byl co možná nejlepší!!!!! Díky za pochopení a za  přízeň, které si moc vážíme a na shledanou s Vámi se těší za celý kolektiv SALIERI - Tom Hansen Treichel

P:S: Ještě mi prosím dovolte, přivítat mezi námi důležitou oporu v podobě nové, krásné a sympatické Manažérky, kterou je Radka Loudová, která nás povede v časech budoucích k lepším zítřkům, které jak Všichni pevně doufáme, na nás určitě čekají!!!!!! 

Tak ať se ji u nás líbí a ať se na svém novém postu cítí co nejlépe si přeje nejenom Tom, ale samozřejmě celičké SALIERI !!!!

Takže přátelé, těšíme se na Vás!!  Neváhejte a  přijďte ochutnat  špetku té naší skromné, hudební omáčky.......(Knedlíky samozřejmě budeme servírovat jako přílohu....ale jenom do 13.hod, protože potom podle směrnic  EU, už lidi v Evropě asi nejí......... )

Ahojky Tom