Saints & Sinners - Novinky | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Saints & Sinners punk-rock / Prague

„streetpunk since 2011“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

2019

Určitě jste zaznamenali, že tany na BZ už skoro aktivní nejsme. je to proto, že BZ prostě už vlasntně nefunguje :-D   Ale i přesto sem občas něco hodíme aby se neřeklo.

tak například tu máme pro letošek několik koncertů po ČR (více v sekci koncertů)

a dnes nám dorazil re-press vinylu naší první desky. A to hned ve dvou barvách. Takže kdo by měl zájem ať nás kontaktuje


jede se dál

Upraveno:

Máme za sebou naprosto dokonalý hraní na Mighty Sounds.  Parádní zvuk, pod náma hromada lidí, který to slušně rozjeli!

další akce kde vás rádi uvidíme bude Summer Punk Párty ve Volyni. Cože je krásnej fesťák s totální pohodou, kde se můžeš koupat v bazénu a zároveň čumět na stage na kapely!


Rozjezd 2018

Upraveno:

Ahoj všichni!

Určitě jste si všimli že v roce 2017 jsme toho moc neodehráli. Bylo to proto, že Degi byl mimo ČR. Momentálně se zas vrací do našich končit a tudíž se kolotoč s koncertama začíná zas roztáčet.

Jak už jste si zvykli, tak většina našich koncertů zas bude za hranicema, ale nemusíte mít strach, protože si letos zahrajem i pár akcí v naší domovině. První z potvrzených akcí je hraní na perfektním fesťáku Mighty Sounds.

Další akce sledujte v sekci Koncerty