Sagittalis - Úvod | Bandzone.cz

Sagittalis alternative-acoustic / České Budějovice

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • Letní
    Nezařazeno
  • Kuličky
    Nezařazeno

Kontakty

Novinky

Hawk

Zdravíme...chtěli bychom se s vámi podělit o pár písní,které vznikly v improvizovaných podmínkách a to např... nikdy jsme spolu nehráli a ani se nějak moc nedomlouvali co vlastně budem hrát a tak jsme se jednou prostě sešli zajammovali a ten jam rovnou nahrály na notebook(proto ta kvalita zvuku:D ) ale...nahráli!!!! a tady to máte...myslete si co chcete a říkejte si co chcete..... Děláme muziku pro radost a ..hm...tak..no....vše asi zřejmě....

S.

Zobrazit všechny novinky

Nově přidané fotky

Zobrazit všechny galerie

Poslední názory

DTBury

Ahoj, nabízím Vám nahrávání, mix a mastering Vašich skladeb. Jsem schopen přijet k Vám do zkušebny, či mám možnost prostoru pro nahrávání (naše zkušebna).
Hudba je moje životní radost a proto chci zpřístupnit slušné nahrávky i těm, kdo zrovna nechce/nepotřebuje utrácet za profesionální studiové nahrávky desetitisíce korun.
Základní ukázky můžete nalézt zde: https://soundcloud.com/musicians…
Já nabízím možnost slušně svoji hudbu prezentovat, či zlepšit podmínky při skládání za výrazně nižší cenu oproti profesionálním nahrávacím studiím.
Dle požadavků a času stráveného náběry lze pořídit nahrávky již od 500kč za song.
V případě zájmu můžete použít email: m2mrecording@gmail.com
Tel: 723 850 936
Děkuji za Váš čas a těším se na spolupráci
Otto Bureš
M2M

Bez profilu

Jirka

Nazdar lidi, jsem hlavní organizátor Českobudějovický studentský akcičky Odpad fest.. Líbí se mi co děláte za muziku a hlavně to, že improvizujete.. Nebyli byste jediní na Odpad festu, celý to tam bude dost alternativní, tak mě zajímá, jestli byste se tam nechtěli ukázat.. Bude to 19.9. tak se do tý doby co nejdřív ozvěte, nemáte tu na sebe kontakt.. vrbic.j@seznam.cz 731 968 552

Zobrazit všechny názory