Safari - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Safari hip hop-rap / Ostrava

Playlist kapely
0:00 / 0:00
  • ffityarmy
    Nezařazeno
  • Sám se samplem
    Nezařazeno
  • Ples šelem
    Nezařazeno
Captcha obrázek

ĎáblovaMilenka

Zdravím Vás Pánové.

V pátek jsem navštívila barrák a tak nějak jsem očekávala něco od tohoto koncertu. Hip hopu holduji hrozně malou chvíli,ale myslím si,že dokáži posoudit velmi skvělý text. Ačkoliv jsem tam šla pouze na PSH,tak mě dostalo něco jiného a to VY. Stála jsem tam a snažila se zaposlouchat do textů,které mají nějakou hloubku,myšlenku,naději. Naopak od těch,co jsem čekala víc,mě neuvěřitelně zklamali nad egocentrickým přístupem psaní textů. Zpívali pouze o sobě a tam už je jen malý krůček k té hlubině zasrané komerce. Pokračujte pánové. Každý den si říkám jednu frázi z Vašich textů.dostala mě a má své obrovské kouzlo. Jsem Vaše nová fanynka a tichý pozorovatel v koutě hloubajíc nad Vašim smýšlením a tvorbou.

Bez profilu

maro

hudba mate boží a prosím vás nemužete my sehnat tuto hudbu sehnat jak se cela jmenuje ???? http://www.youtube.com/watch?v=d875… je to od vas ale nwm jak jse to jmenuje cele

Bez profilu

labellimeric

Zdravíme, nabízíme Vám spolupráci s naším labelem. Jedná se o to, že vám umožníme větší reklamu a větší popularitu vašich písniček. Zároveň spolupráci mezi ostatními inteprety hlavně z Česka a Slovenska. Pokud máte zájem se k nám přidat, napište nám na e-mail na labellimeric@email.cz kde nám zanechte kontakt na který se budeme moci ozvat zpět, tam vám napíšeme více informací.
Nashledanou a těšíme se na Vaši odpověď.

Bez profilu

SasA

Čau, dobrej klip, má to šťávu. Jsem producent a chtěl bych s Váma udělat track. Pokud byste měli zájem, koukěte na bandzone.cz/sasa kde jsou nejaky moje nedavny skladby a klipy a je tam i kontakt, budu rád když se ozvete a třeba něco vymyslíme.

Bez profilu

mAer

na te fotce druhej z prava firma OOS :D nebyl sem si jist ale si to ty :D do dupy :D