Sněhurka a 7 - Názory | Bandzone.cz
BZ si odteď na mobilu užijete lépe díky partnerovi redesignu GoGEN.

Sněhurka a 7 christian-nu-metal / Plzeň

Playlist kapely
0:00 / 0:00
 • Duše polétaj
  Nezařazeno
 • Tak podívej se na svět
  Nezařazeno
 • Žízním
  Nezařazeno
 • Ztratilo se dítě
  Nezařazeno
Captcha obrázek
Bez profilu

Miriam

teda upřímně, škoda že takhle nehrajete i na koncertech!! Jen mi tam na konci Ztratilo se dítě chybí takový ten závěr - že sedí u vás v bytě. to je škoda :o Jo a mimochodem, doufám, že jste nezapomněli, koho napadlo vaše vystupování na Unitedu :D ;)

Viťa

Ondra Šulc; ta slečna je Sněhurka, hraje na šmitec a skřipky a taky občas na svoje hlasivky, ale to v jiných písních než jsou ty tři v playlistu.

Ondra Šulc

velice zajímavé...jen dotaz ta slečna na fotce ve Vašem orchestru na něco hraje?
add..s nu metalem podle mne nic společnýho nemáte!!!Ale je vidět že je Plzeńsko opravdová "líheň" kvalitní muziky...to tady v Krkonoších je to bída..zdraví 40 cátník z Hor

Bez profilu

Martin Veselý

Milá Pavlo,
máš pravdu v tom, že přesně to má nu-metal přesně vyjadřovat. Tudíž je to žádoucí!!
viz. úryvek z wikipedie:
Nu-metal: Texty bývají plné hněvu, frustrace, úzkosti a bolesti, což je, do jisté míry, vlivem grunge. Mohou vyjadřovat osobní prožitky zpěváka, popř. celé skupiny.

Bez profilu

Pavla

Z textu mi přijde, že jste museli zažít v životě opravdu hrozný věci.. je z toho slyšet bolest a smutek. :( Souhlasím s Janou, poslechla sem si pár těch písniček a dostala sem se do tak úzkostných a depresivních stavů... i když to je asi u nu-metalu žádoucí. Poslouchala sem tedy i písně co máte na youtube - to je sice nekvalitní, ale všechno je to ne tenhle způsob. Jinak je z hudby slyšet, že umíte všichni hodně dobře hrát na hudební nástroje - je škoda, že to využíváte takhle. Nu-metal podle mě pro Vás není to pravé. Ale to je pouze můj názor :)

Sněhurka a 7

Lukáš Kozíí Nepraš Nozička:
Máš pravdu. Ceníme si Tvé oddanosti. Jsme jako jediná kapela u Tvých oblíbených, tady na BZ. Toho si vážíme. Proto máš vstupu do Lampy 4. 9. zdarma, jestli budeš chtít. Napiš nám někomu na FB své jméno a my Tě napíšeme do GESTlistu :-)

Sněhurka a 7

Jana J.:
Jano, to je nám HODNĚ líto, že to tak na Tebe působí. Má to mít opačný důsledek. A když už je tam slyšet nějaká temnota, tak ve formě životního boje. Snad se Ti další písně, co hrajeme na koncertech, budou líbit. Přijď 4. 9. do Plzně do klubu Pod Lampou. :-)
Měj se skvěle :-)

Sněhurka a 7

Michael Bucha:
To nás mrzí, že nahrávky Tě, Michale, nezaujali. Budeme připravovat nové, ale teď se chceme soustředit chvíli na koncerty. Tak máš příležitost přiject na nějakej z nich. 4. 9. je v Plzni Pod Lampou :-).
S&7

Bez profilu

Michael Bucha

Na Vsetíně jste to rozjeli tak, že bych vás neváhal označit jako to nejlepší, co jsem tam slyšel, ale tohle mě fakt zarazilo... Tohle je úplně jiný žánr, jiné vyznění a všechno. Nemáte nějaké pořádné nahrávky?

Bez profilu

Jana J.

teda, máte to nějaký temný ty písničky...