Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Rusted Nails rock-crossover / Hradec Králové

„Kapela ukončila svou činnost“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Novinky

Končíme :(

Máme pro vás špatné zprávy. Z personálních důvodů jsme nuceni ukončit činnost kapely.

Děkujeme všem klubům, kde jsme vystupovali, všem kapelám, se kterýma jsme si mohli zahrát, všem partnerkám a partnerům a rodinám za podporu a pochopení, a hlavně vám - všem fanouškům. Za podporu na koncertech, za připomínky, za energii, kterou jste nám dávali, za tu neskutečnou párty.

Plnili jsme si sen a to i díky vám!
SbohemJe to tu!

Upraveno:

Dámy a pánové, máme tu čest vám konečně představit nějakou kvalitnější nahrávku. Dokopali jsme se k výrobě dema, který sme pojmenovali jednoduše po naší kapele. Demáč obsahuje pět songů z různých našich období - Naši nejstarší píseň Lucky Sweet, punkovou The Girls Behind, metalem a hardcorem ovlivněnou píseň Leftovers, rockovou baladu Dyin' Engine a na prvním místě spíš nu-metalovej nářez Oakland.

Nahrávali jsme před rokem u Vojty na chatě, takže se jedná opravdu jen o demo a ne o plnohodnotné CD. Mix a mastering si vzal pod svá křídla Filip Hora z pražšké kapely To Age, čímž mu velmi děkujeme za práci, kterou tomu věnoval.

Demáč je k dispozici zatím pouze na internetu, ale v nejbližší době budete mít možnost si u nás na koncertech nebo osobně koupit CD v hmotné podobě!

Takže, přejeme příjemný a ničím nerušený poslech!