Reason to Wait - O kapele | Bandzone.cz
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte. V pořádku Další informace

Reason to Wait punk-rock / Opava

„https://www.facebook.com/reasontowait“

Skladby v přehrávači

Pro přehrávání skladeb je třeba zapnutý javascript, flash plugin verze 9 nebo HTML5 kompatibilní browser.

Fanoušci: 11

Spřízněné kapely: 0

Žádné spřízněné kapely

Podobné kapely

Statistika profilu

Návštěv dnes
4
Návštěv celkem
3 123
Poslechnuto skladeb
2 240
Profil registrován
17.2.2015

Členové

Nástrojové obsazení: Kytara, Doprovodný zpěv

Kontakty a odkazy

Z důvodů ochrany proti spamu jsou kontakty skryté a chráněné captchou. CAPTCHA je většinou různě zdeformovaný obrázek obsahující text, který má ověřit, zda u počítače sedí člověk anebo jde o robota. Robot totiž nedokáže rozpoznat text, který se na obrázku nachází. CAPTCHA slouží k tomu, aby automatizovaní roboti neposílali nevyžádanou poštu (tzv. spam) na uvedené emailové adresy.

Zobrazit kontakty

Dodatečné info

Jsme punk-rocková kapela založena na podzim roku 2013 ve složení Lukáš Klocek (zpěv, basa), Michael Kotzur (el. kytara), Jarda Kroutil (el. kytara) a Pavel hub, bicí.

V této 4 členné sestavě kapela nevydržela dlouho, jelikož se Lukáš chtěl naplno věnovat zpěvu a dokonalé komunikaci s davem. Hned na začátku roku 2014 se k nám proto připojil basák Marw Rygel, který do kapely přinesl krom originálních basových linek taky spoustu zkušeností a kapela se mohla naplno rozjet!

 

Na jarě roku 2014 kapela dosáhla důležitého milníku a to v opavském Battle of Bands, který vyhrála. V našem koncertovém setu byly v té době především covery starých známých kapel (The Clash, Visací zámek...). Ve zbytku roku 2014 začaly vznikat naše první songy.

 

Tvorba nám šla tak, že jsme na začátku roku 2015 začali tyto songy ve 4street Studiu Opava nahrávat. Živě jsme poprvé předvedli naši tvorbu v únoru v Music Clubu 13 v Opavě, kde bylo vyprodáno. Lidé byli nadšení a to byl pro nás signál, abychom pokračovali ve tvorbě dál.

 

Další důležité věci se udály v dubnu tohoto roku. Podařilo se nám dělat předskokany belgickým punkerům Struggling for Reason na jejich zastávce v Česku při evropském turné. Druhá důležitá věc byla příchod Fisse Neminarze na pozici sólové kytary. Jarda se přesunul na pozici keyboardu, což dodalo našemu energickému punku nový rozměr.

 

Nejnovější informace o kapele jsou v června, kdy jsme začali nahrávat nové songy i s Fissem a zahráli si na našem prvním "open airu", což byl pro nás obrovský zážitek.

 

Bio a historie